Mój kot Tijo

Awatar użytkownika
urma1
Posty: 25
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 18:32

Mój kot Tijo

Post autor: urma1 »

Pozdrawiam serdecznie
mam pytanie odnośnie ras kotów bo jest ich oczywiście wiele i wszystkie są śliczne ale nigdzie nie znalazłem kategorji Kot Europejski i tu pytanie czy te europejskie to poprostu zwyczajnie, pospolite dachowce czy nie. Czy między dachowcami a europejskimi jest jakaś selekcja rasy.
Tu jest kilka zdjęć mojego kociaka który przyniósł mi wiele radości i zajoł mnie swoim urokiem i psotami

Kod: Zaznacz cały

fotosik.pl/slideshow.php?id=698399&type=album&add1=urma1
Awatar użytkownika
Dzida
Posty: 154
Rejestracja: 9 paź 2009, o 22:40

Re: Mój Tijo

Post autor: Dzida »

Rasowy= rodowodowy
czyli jaśniej mówiąc, pies/ kot z rodowodem jest zwierzęciem czystej krwi. Kot bez rodowodu to po prostu zwykły dachowiec jedynie możemy powiedzieć, że jest w typie danej rasy.
Rasa europejska odpowiada dachowca, jednak nie możemy jej do końca przyporządkować do rasowości, ponieważ nie ma określonego wzorca.
Awatar użytkownika
urma1
Posty: 25
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 18:32

Re: Mój Tijo

Post autor: urma1 »

Dzida pisze: Rasa europejska odpowiada dachowca, jednak nie możemy jej do końca przyporządkować do rasowości, ponieważ nie ma określonego wzorca.
jeśli nie ma określonego wzorca to nie może uzyskać rodowodu, tak?
a jeśli chciał bym uzyskać dla Tijo rodowód to jakie musi spełniać wzorce i wymagania, gdzie mogę się coś więcej dowiedzieć.
dzięki za odp.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości