Zależność rozwoju medycyny od rozwoju biologii

Masz problem z biologią na lekcjach? Czegoś nie rozumiesz? Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu zadań? Napisz o tym na forum!
jenny
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2006, o 08:09

Zależność rozwoju medycyny od rozwoju biologii

Post autor: jenny »

czy ktoś pomoże mi w napisaniu pracy strasznie błagam o pomoc temat pracy:przedstaw zależność rozwoju medycyny do rozwoju biologii.

bagatha: nie wciskaj prosze swojego pytania w kompletnie nie zwiazany z tym temat. zalozylam Ci osobny
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2006, o 20:14 przez jenny, łącznie zmieniany 2 razy.
Mili
Posty: 193
Rejestracja: 14 wrz 2006, o 11:55

Re: Zależność rozwoju medycyny od rozwoju biologii

Post autor: Mili »

ciekawy temat:) biologia jest ważna dla rozwoju medycyny, bo wszelkiue nowości pojawiają się najpierw w laboratoriach zanim trafią do lekarzy. czyli biolog szuka nowej metody leczenia raka, bada to na hodowlach komórkowych, zwierzakach itp a potem jesli dziala oddaje pomysł lekarzom. tak samo jest ze wszystkimi badaniami tego typu - komórki macierzyste, klonowanie, organizmy transgeniczne - to wszystko powstaje w mękach w laboratorium biologicznym a potem trafia do szpitali. opisz kilka ciekawszych przykładów. pozdrawiam
lukas

te same zadanie:(

Post autor: lukas »

Identyczne mam zadanie na jutro :( dzieki za te informacje jakby ktos wiedzial jakis inny przyklad to napiszcie:) bed wdzieczna:*
mery
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2006, o 17:59

Re: Zależność rozwoju medycyny od rozwoju biologii

Post autor: mery »

prosze niech ktoś mi pomoże mam mieć to zadanie na jutro a nie wiem co mam pisać
emilka

Re: Zależność rozwoju medycyny od rozwoju biologii

Post autor: emilka »

Ajć! Dziękuję za pracę. TeŻ nie wiedziałam jak to napisać. Buśka *
karolina2852
Posty: 1
Rejestracja: 8 paź 2007, o 16:19

Re: Zależność rozwoju medycyny od rozwoju biologii

Post autor: karolina2852 »

heh no wlasnie ja tez mam takie zadanie ale ja je musze napisac na papierze kancelaryjnym :( i nie wiem skad ja te widomosci mam wziasc.
napisze mi ktooos no lind poda gdzie to moge znalesc?
bardzo bym byla wdzieczna naprawde.
potrzebna mi to jest i to bardzo

Z GORY DZIEKUJE
kosmita28
Posty: 2
Rejestracja: 29 wrz 2008, o 19:20

pomocy

Post autor: kosmita28 »

Ja też muszę napisać tą prace. Czy może ktoś podac mi link do tej pracy lub napisze gdzie moge ja znalesc? prosze o jak najszybsza pomoc
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: Zależność rozwoju medycyny od rozwoju biologii

Post autor: yeast »

Poszukajcie sobie ksiazek o rozwoju medycyny. Skojarzcie antybiotyki, mikroskop, rozwoj anatomii i co z tego wyszlo dla metod leczenia. To naprawde nie jest cieżki temat, wystarczy pomysleć.
kosmita28
Posty: 2
Rejestracja: 29 wrz 2008, o 19:20

><

Post autor: kosmita28 »

twoja rada tak bardzo mi pomogła ze

WIELKI DZIEKI

[ Dodano: Sro Paź 01, 2008 19:28 ]
Owacja na stojąco!
Moze ktos inny mi pomożę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości