Geologia czy ochrona srodowiska na UJ?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Geologia czy ochrona srodowiska na UJ?

Post autor: Vinci »

Przyszły wynkiki rekrutacji i zamiast rozwiac wszelkie watpiliwości, stały sie przyczyną zwieksenia ich ilości] Dostałem sie na w/w kierunki i nie mam pojecia na co sie zdecydować, kazdy z nich na swoje plusy i minusy (geologia- matematyka i fizyka, ochrona -przyjemne przedmioty"), na geo byla manijsa ilość miejsc i wiecej osob na jedno wiec wygoda na to ze kierunek jest trochelepszy", ale czy warto sie tam pchac zeby yleciec po pierwszym roku. jesli ktos moze mi troche rozjasnic umysl to bardzo proszę o wypowiedz
anusia271

Re: Geologia czy ochrona srodowiska na UJ?

Post autor: anusia271 »

Vinci i co wkoncu wybrales?
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Geologia czy ochrona srodowiska na UJ?

Post autor: Vinci »

Ochrone
anusia271

Re: Geologia czy ochrona srodowiska na UJ?

Post autor: anusia271 »

no to widzimy sie w pazdzierniku:D a gdzie bedziesz mieszkac? ja bardzo bym chciala w akademiku ale niestety watpie xze go dostane(
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Geologia czy ochrona srodowiska na UJ?

Post autor: Vinci »

superD na akademik nie mamy szans na pierwszym roku, trzeba bedzie sie rozejrzec za jakas stancja
anusia271

Re: Geologia czy ochrona srodowiska na UJ?

Post autor: anusia271 »

a czemu na akademik nie mamy szans? znam wielu ludzi ktorzy na I roku mieszkaja w akademiku. problem polega na tym ze uj wymyslil sobie jakies glupi limit przypadajacy na os w rodzinie i niestety zarobki moich rodzicow nieca wykraczaja poza ten limit. najsmieszniejsze jest to ze akademiki sa puste bo tak naprawde wynajem stancji czy nawet mieszkania wychodzi mniej wiecej tyle sama a jednak wiadomo jakie akademiki maja opinie no nic ewentualnie bede sie odwolywac az do skutku :P
anusia271

Re: Geologia czy ochrona srodowiska na UJ?

Post autor: anusia271 »

a tak notabene to ile osob bylo na geologie na miejsce? bo na ochrone cos kolo 4 z tego co sprawdzalam na liscie. No i nie wystraszyl Cie budynek wydzialu chemi? bo jak ja to zobaczylam to lekka zalamka byla )
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Geologia czy ochrona srodowiska na UJ?

Post autor: Vinci »

i niestety zarobki moich rodzicow nieca wykraczaja poza ten limit.
ja mam tak samo z tymi zarobkami, co do tych osob na I roku to moge sie zalozyć, ze rodzice wiekszości z nich mająwłasne przedsiebiorswta, jak sie zainwestuje to nie trudno wykazac strate i takei osoby dostaja akademiki
bo tak naprawde wynajem stancji czy nawet mieszkania wychodzi mniej wiecej tyle sama a jednak wiadomo jakie akademiki maja opinie


akademiki sa ciasne, pokoj 3 osobowy, trzy komputery i mniejsca do zycia juz nie ma, na stancji masz trocche wiecej prywatności itp. Jednak duzo osob chwli sobie mieszkanie w akademiku ze wzgeldu na panująca tam atmosfere zalezy kto co lubi
tak notabene to ile osob bylo na geologie na miejsce? bo na ochrone cos kolo 4 z tego co sprawdzalam na liscie.
nie mam pojecia ile bylo ale zaskoczylas mnie z ta ochroną, w zesłym roku bylo 1,21 ]
No i nie wystraszyl Cie budynek wydzialu chemi?
lbie chemie D
anusia271

Re: Geologia czy ochrona srodowiska na UJ?

Post autor: anusia271 »

mieszkalam w tamtym roku w mieszkaniu i mi sie wogole nie podobalo! ale to jest kwestia tego ze mialam za spokojnych wspolokatorow i strasznie sie z nimi wynudzilam! osobiscie nie wyobrazam sobie zycia na stancji bo tam to juz bym umarla :wink: mam nadzieje ze jakos mi sie uda zdobyc jakis akademik!
a w pytaniu o wydzial chemi chodzilo mi czy nie przerazil Cie budynek bo troche sie wali. :roll:
maci3q

:)

Post autor: maci3q »

A ja ide na geologie :) Jeszcze nie mam gdzie mieszkac, czekam na informacje czy dostane akademik.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości