Wra?enia studentów po pierwszym roku kierunku lekarskiego

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Wra?enia studentów po pierwszym roku kierunku lekarskiego

Post autor: Khayman00 »

Flyala pisze:Mam pytanie a mo?e tak by?cie spróbowali tak zreasumowa? swoje przygody z medycyn? na UWM -tj ludzie z pierwszego rocznika . Mo?e ju? z was to ju? zrobi? ?
Na temat tej uczelni chodzi sporo mitów - warto by je rozwia? !
Albo co? takiego jest ju? na jakim? forum ? . Napiszcie co?
odpisz? tutaj w nowym temacie, ?eby ju? tamtego wielkiego nie wyd?u?a?


A wi?c generalnie by?o ok. ALE:
- troch? na nas poeksperymantowali, ale to normalne, jeste?my pierwsi
- by?o czasami troch? zamieszania, bo nie raz nie by?o wiadomo co jak zrobi? (np. w dziekanacie z praktykami), ale to ju? naprawione, pod konie roku ka?dy wiedzia? gdzie jego miejsce
- katedry dopiero ko?czy?y si? budowa?, podstawowe ju? s? teraz zrobione, kilka dopiero b?dzie
- ogólnie jeste?my osobn? czci? UWM i raczej nie mamy zaj na Kortowie, dla jednych to plus dla innych minus

Jak chcesz wiedzie? co? jeszcze to daj zna?, ja nie ?a?uj? tego ?e studiuje na UWM
ppa90
Posty: 41
Rejestracja: 16 mar 2008, o 21:45

Re: Wra?enia studentów po pierwszym roku kierunku lekarskiego

Post autor: ppa90 »

Wynajmn? 2 pokoje w mieszkaniu na Zatorzu studentom 1roku lekarskiegoDzielnica blisko centrum , nie ma problemów z dojazdami.Mieszkanie jest 3 pokojowe(jeden dla mnie,tez jestem na 1 roku leku). Dzielnica spokojna ,cicha , warunki dobre dla studentów.Niski czynsz i koszty utrzymania.Wi?cej szczegó?ów mog? poda? prywatnie na maila,doczy? jakie? zdj?cia].
Pozdrawiam ,Telefon kontaktowy(najlepiej do mamyD)-608355555
qlka
Posty: 44
Rejestracja: 7 sie 2008, o 15:41

Re: Wra?enia studentów po pierwszym roku kierunku lekarskiego

Post autor: qlka »

zatorze do spokojnych dzielnic nie nalezy, a z dojazdem wszedzie jest duzy klopot :]
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Wra?enia studentów po pierwszym roku kierunku lekarskiego

Post autor: Khayman00 »

popieram Wojtka Ale panowie, temat troche nie taki
niziutka
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:57

Re: Wra?enia studentów po pierwszym roku kierunku lekarskiego

Post autor: niziutka »

jakby nie patrze? fajna jazda by?a na pocz?tku oczywi?cie by?o troszk? k?opotów i zamieszania, ale tylko gdy co? takiego wyskakiwa?o, w sumie od razu by?o naprawiane, no i wyk?adowcy tez podchodzili do nas jak do ludzi (przynajmniej niektórzy ) a nie królików do?wiadczalnych. ale pos?uchajcie co mówi? ci, którzy teraz zaczeli. my wyk?ady mieli?my chocia? w c.b. a oni maj? w bibliotece uniwersyteckiej
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Wra?enia studentów po pierwszym roku kierunku lekarskiego

Post autor: Khayman00 »

a co to jest c. b.?
Tajfunet
Posty: 22
Rejestracja: 10 sie 2009, o 18:42

Re: Wra?enia studentów po pierwszym roku kierunku lekarskiego

Post autor: Tajfunet »

zawsze pierwsi musz? szlaki przeciera?, z czasem b?dzie coraz lepiej chocia? wyk?ady w bibliotece. hmmm to musi by? ciekawe nigdy, przez te kilka lat studiów w Olsztynie nie do?wiadczy?am takiego zaszczytu. Co do Zatorza si? zgadzam z przedmówcami. Ani to cicha i spokojna okolica, ani to taka bezproblemowa pod wzgl?dem komunikacji dzielnica ale grunt to dobra reklama
pozytywny
Posty: 57
Rejestracja: 3 sie 2009, o 16:01

Re: Wra?enia studentów po pierwszym roku kierunku lekarskiego

Post autor: pozytywny »

Ja niby mieszkam w Hamburgu ale przez te 2mce nie poczu?em niebezpiecze?stwa. A co do wyk?adów - wkurzaj? mnie te krzes?a w bibliotece. :[
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Wra?enia studentów po pierwszym roku kierunku lekarskiego

Post autor: Pepik »

Panie R. z zzaoceanicznymi korzeniami prosz? nie fantazjowa? tylko wraca? do Pituchowej (skrypt dla pielegniarek)
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Wra?enia studentów po pierwszym roku kierunku lekarskiego

Post autor: Khayman00 »

Hehe, te? znam ten tekst z pierwszego roku. U nas w grupie mój kolega wylecia? z ?wicze?, a skrypt dla piel?gniarek kaza? profesor wyrzuci? do kosza, albo przepisa? si? na piel?gniarstwo
pozytywny
Posty: 57
Rejestracja: 3 sie 2009, o 16:01

Re: Wra?enia studentów po pierwszym roku kierunku lekarskiego

Post autor: pozytywny »

KhaymanO_o pisze:Hehe, te? znam ten tekst z pierwszego roku. U nas w grupie mój kolega wylecia? z ?wicze?, a skrypt dla piel?gniarek kaza? profesor wyrzuci? do kosza, albo przepisa? si? na piel?gniarstwo
Taa kurw* nie? 3 tomy Bochenka na ?w. z GiSu. Raz tylko przynios?em ww. Pituchow? i oczywi?cie Prof musia? wpa.

A btw, ze Skawin? by?o 100 razy gorzej. Ale nie chce pisa? co si? dzia?o.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości