Gdzie dostac sie na stomatologie bez fizyki?

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
[+Natusiek+]
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2009, o 14:33

Gdzie dostac sie na stomatologie bez fizyki?

Post autor: [+Natusiek+] »

Czesc mam mały dylemacik. Gdzie mogłabym sie dostac na stomatologie nie zdajac fizyki, tylko rozszerz biol i chem? Słyszałam ze za fizyke ma wejsc matematyka, ale na jakim poziomie i kiedy Czy warto sie pchac na te studia, jednoczesnie srednio interesujac sie fizyka Strasznie boje sie matury z tych przedmiotow, bo w mojej szkole jest niski poziom i staram sie to nadrobic korkami i własna nauka.czy to wystarczy Jestem w 2kl lo, bardzo prosze kogos o odp i pomoc:)

Z gory dzieki*
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Gdzie dostac sie na stomatologie bez fizyki?

Post autor: Batha »

wrrr
przecież wymagania mogą się z roku na rok zmienić, więc nikt Ci tego na 100% nie powie.
Na chwilę obecną możesz jedynie sprawdzić jak wygląda rekrutacja 2010/2011. Na stronie każdej uczelni medycznej już to pisze, oraz na forum jest już założony odpowiedni temat. Wystarczy poszukać.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości