Okulary

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
emal20
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2010, o 18:54

Okulary

Post autor: emal20 »

Jakiś rok temu zacząłem nosić okulary.W starej klasie (w podstawówce) jakoś się nie wstydziłem. Jednak teraz kiedy od września jestem w gimnazjum i mam nową (starą) klasę(starą ponieważ są do osoby z którymi chodziłęm do sp) wstydzę się je nosić. Co mam zrobić?
Awatar użytkownika
pyati
Posty: 460
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 17:17

Re: Okulary

Post autor: pyati »

Wstyd to kraść, a nie nosić okulary. Nie przesadzaj.
carloswrz
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2010, o 15:18

Re: Okulary

Post autor: carloswrz »

Chyba ważniejszy jest wzrok niż wstyd?Zdrowie na pierwszy miejscu.
Nie ma się czego wstydzić
liberos333
Posty: 38
Rejestracja: 7 paź 2009, o 16:11

Re: Okulary

Post autor: liberos333 »

Nie masz się w ogóle co zastanawiać, używaj ich po prostu dla własnego komfortu i miej na uwadze swoje zdrowie. Na pewno nie tylko Ty w Twojej klasie masz problemy ze wzrokiem.
Awatar użytkownika
kalarepa
Posty: 8
Rejestracja: 30 gru 2009, o 13:02

Re: Okulary

Post autor: kalarepa »

to że nosisz okulary nie jest niczym nie zwykły dużo osób nawet wśród młodzieży je nosi nie masz czego się wstydzić
Awatar użytkownika
Dzida
Posty: 154
Rejestracja: 9 paź 2009, o 22:40

Re: Okulary

Post autor: Dzida »

Ale czego się tu wstydzić. Jeśli czujesz dyskomfort zawsze możesz wybrać ładne oprawki bądź takie, które nie będą zbytnio zauważalne. Mozesz również zapytać okulisty o soczewki kontaktowe.
Ekosfera_
Posty: 18
Rejestracja: 5 lut 2010, o 08:45

Re: Okulary

Post autor: Ekosfera_ »

A może dobrym rozwiązaniem byłyby szkła kontaktowe,nie zastanawiałes sie nad tym Jeżeli masz watpliwości to idź na konsultacje do swojego okulisty.
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Okulary

Post autor: Tahtimittari »

Pomyśl nad szkłami, jeśli to dla Ciebie wielki dyskomfort. Ewentualnie zmień oprawki, na jakieś bardziej pasujące.

Ja tam uważam, że mi w okularach ładniej niż bez:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości