jak wygląda drugi etap olimpiady ekologicznej

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
Ninia
Posty: 6
Rejestracja: 29 wrz 2009, o 16:49

jak wygląda drugi etap olimpiady ekologicznej

Post autor: Ninia »

Kochani pierwszy raz udało mi się przejść w związku z Olimpiadą Ekologiczną do drugiego etapu. Tylko, że ja kompletnie nigdy nie brałam w tym udziału ani tym się nie interesowałam korzystałam jedynie ze swojej wiedzy biorąc udział w eliminacjach szkolnych i jakoś mi się udało tym razem jednak na to nie liczyłam i nic w tym kierunku nie robiłam aby zgłębiać swoją wiedzę o danej Olimpiadzie i Ekologi. Czy może ktoś mi powiedzieć jak ten drugi etap wygląda? Czego mam się spodziewać, najważniejsze kiedy on ma się odbyć i jak się do niego przygotowywać? Kompletnie nic na ten temat nie wiem /
Skyia
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2010, o 18:45

[Link] Proszę o radę

Post autor: Skyia »

Odsyłam do tematu dotyczącego tegorocznej edycji olimpiady:
xxv-olimpiada-wiedzy-ekologicznej-vt24763.htm
Drugi etap odbędzie się 17 kwietnia, jak to zwykle bywa, w piękny, sobotni ranek.
Składa się on z dwóch części - pisemnej i ustnej (do części ustnej przechodzą najlepsi uczestnicy z części pisemnej).
Co do przygotowań to na oficjalnej stronie OWE, a także na naszym forum, zamieszczona jest wymagana
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości