Sarny - wazne zadanie!!! Pomocy!!!

Masz problem z biologią na lekcjach? Czegoś nie rozumiesz? Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu zadań? Napisz o tym na forum!
tadek

Sarny - wazne zadanie!!! Pomocy!!!

Post autor: tadek »

Rola saren i obserwacje ich dzikiego środowiska w Kampinoskim Parku Narodowym - sposób ochrony dzikiego środowiska zwierzyny leśnej na przestrzeni dziejów.

Pomocy!

Pani prof. dala mi takie zadanie na celujący i nie wiem jak zrobić zadanie! Jest to bardzo pilna sprawa chodzę do liceum i od gimnazjum nie miałem innej oceny jak sześć z biologii i nie chce teraz spaść na pięć!

Pomocy!

Słyszałem Że jest tu moderator chyba Bagatha która chętnie pomaga i dzięki niej niektórzy mają dobre stopnie.

Pomocy!
b***ta

Re: Sarny - wazne zadanie!!! Pomocy!!!

Post autor: b***ta »

tadek pisze:Słyszałem Że jest tu moderator chyba Bagatha która chętnie pomaga i dzięki niej niektórzy mają dobre stopnie.
ładniejszą cerę i szczęście w miłości! PrzecieŻ tu wszyscy pomagają!
tadek
Posty: 13
Rejestracja: 9 gru 2005, o 00:00

Sarny

Post autor: tadek »

Proszę traktować mnie poważnie gdyż jestem poważną osobą i nie życzę Sobie głupich tekstów.

Miałem nadzieje na szybką i sensowną odpowiedź. Nadal niecierpliwie czekam.
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Sarny - wazne zadanie!!! Pomocy!!!

Post autor: Iwus »

Tak się składa że mieszkam w Kampinowskim Parku Narodowym ale nawet ja nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie.
Proponuję poprzez maila skontaktować się z dyrekcją parku mieszczącą się w Izabelinie.
Tylko dyrekcja jest w posiadaniu tak specjalistycznych informacji.
tadek
Posty: 13
Rejestracja: 9 gru 2005, o 00:00

sarny

Post autor: tadek »

Jednakże sposób ochrony dzikiego środowiska zwierzyny leśnej na przestrzeni dziejów nie jest zagadnieniem tak zwykłym i władze Kampinowskiego Parku narodowego nie posiadają takich specjalistycznych danych, a rozmawiałem (a jakże!) z samym dyrektorem który był łaskaw poświęcić mi kilka minut.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości