Medycyna!! Pytania, rady

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
JaQb
Posty: 45
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Medycyna!!

Post autor: JaQb »

Go&#x15Bka pisze:ja jestem na profilu biologiczno chemicznym, jest spoko mature zdaje na poziomie rozszerzonym z biologii, chemii i angielskiego. wiem tylko i to o ile się nie myle ze fizyka nie jest wymagana na medycynę w Bydgoszczy. :566:
no tak było niedawno, nie wiem jak jest teraz, zobacz ile było chętnych w Bydgoszczy
Gość

Re: Medycyna!!

Post autor: Gość »

postaram się to sprawdzić narazie postanowiłam zaczepić się na pielęgniarstwie lub analityce medycznej, a na drugi rok być moŻe dozdawać na maturze fizykę (próba nie strzelba)
Anka

Re: Medycyna!!

Post autor: Anka »

Cześć
W tym roku zdaje mature chce studiować medycyne,kierunek pielęgniardtwo,ratownictwo medyczne lub fizjotwrapia.Wie moŻe ktoś z was czy bardzo trudno jest sie dostać na te kierunki.MoŻe ktoś z was jest na ratownictwie medycznym i moŻe mi coś powiedzieć na ten temat.
tadek
Posty: 13
Rejestracja: 9 gru 2005, o 00:00

lekarz

Post autor: tadek »

bagatha pisze: Niestety lekarz musi znac ludzkie cialo doglębnie
Jakżesz to pouczające, może wytłumaczy nam Pani (jeśli można gdyż nie znam tytułów naukowych), zwrócę się do Pani per Bagatho, sens tych słów gdyż sądzę że mogłaby być z tego ciekawa sentencja podbudowywująca całą rzeszę jakże niedouczonych (niedorastających Pani do pięt) lekarzy.
JaQb
Posty: 45
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Medycyna!!

Post autor: JaQb »

Panie Tadeuszu, ma Pan ciekawy styl pisania
Jakże, także wszakże, często użwyany jest przespana idiomże sprawia, że czyta się to dosć ciekawie
tadek
Posty: 13
Rejestracja: 9 gru 2005, o 00:00

Re: Medycyna!!

Post autor: tadek »

Jestem rad tak miłego traktowania, wszkże nie każdy potrafi zrozumieć mój, jakże podniosły w swojej wymowie, styl pisania. Polecam się na przyszłość!
Anka

Re: Medycyna!!

Post autor: Anka »

cza ktos moze mi cos poeiedziec o ratownictwie medycznym.MoŻe macie jakiś znajomych któŻy studjuja ten kierunek na AM.Bardzo jest cięŻko?
Trudno jest sie dostać?
tadek
Posty: 13
Rejestracja: 9 gru 2005, o 00:00

Re: Medycyna!!

Post autor: tadek »

Oczywiście twoja prośba nie pozostanie dłużej bez odpowiedzi, gdyż jako jedyna pewnie osoba na tymże forum posiadam kuzyna z lini wujka który wywodzi się z lini mojem mamy, któryż to pracuje w służbie medycznej. Z jego łaskawych opowieści nasuwa mi się wniosek (pewnie jedyny słuszny), iż jest to bardzo wyczerpująca i zajmująca, a jakże trudna praca.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Medycyna!!

Post autor: Guru »

tadek pisze:Oczywiście twoja prośba nie pozostanie dłużej bez odpowiedzi, gdyż jako jedyna pewnie osoba na tymże forum posiadam kuzyna z lini wujka który wywodzi się z lini mojem mamy, któryż to pracuje w służbie medycznej.
tylko prosze nie idz dalej tym tokiem bo wyjdzie ze jestes synem ojca redaktora.ale przynajmniej sie wyjasni dlaczego go tak zaciekle bronisz.
Zybert
Posty: 1
Rejestracja: 9 gru 2005, o 00:00

Re: Medycyna!!

Post autor: Zybert »

eee Tadek a tak wszystko dobrze? widac slowodoglebnie doglebnie Cie poruszaja.
pachnie tu jakas zazdroscia czy czyms takim.

Z tego co wiem Anka to ciezko zawod ale przynosi duzo satysfakcji. Jest gdzies taka stronka na ten temat.
tadek
Posty: 13
Rejestracja: 9 gru 2005, o 00:00

Re: Medycyna!!

Post autor: tadek »

Zybert pisze:widac slowodoglebnie doglebnie Cie poruszaja.
Zybercie cóżeś ty miał na myśli pisząc to stwierdzenie?
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Medycyna!!

Post autor: Guru »

tadek pisze:cóżeś ty miał na myśli
kojarzy mi sie rok 1215(o ile dobrze pamietam, a moge sie mylic) i zdanie daj uta ja pobrusam a ty poziwiaj.
jakies dziwne skojarzenie ze sredniowieczem.
Anka

Re: Medycyna!!

Post autor: Anka »

Wie ktos moze jak to jest ze skladaniem papierow?Mozna skkladac je tylko do 3 uczelni ale na nieograniczona liczbe wydzialow?Musze skladac osobno swiadectwo maturalne na dane wydzialy np.chce sprobowac na fizjoterapii ,ratownictwie i pielegniarstwie to musze dac az 3 świadectwa maturalne czy wystarczy tylko jedno.Z gory wielkie dzieki za odpowiedz.Wie ktoś moze czy jest gdzies stronka o ilosci osob na 1 miejsce na A.M bo niestety na oficjalnej stronie A.M tego niema.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości