kandydaci 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
fetyszystka
Posty: 120
Rejestracja: 8 lip 2009, o 07:51

kandydaci 2010

Post autor: fetyszystka »

kto w tym roku się wybiera?

ja poprawiam biologię. miałam chem R 93% i biol R 75%.
ale mam nadzieję polepszyć wynik:))
trzymajcie kciuki, bu. dodam, że trochę ciężko mi pogodzić studiowanie.filologii klasycznej:)) z nauką do matury. ale daję radę!DD
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: kandydaci 2010

Post autor: PalmaKokosowa »

filologia klasyczna? :O o matko heheh:) ja się wybieram, Lublin jest moim number 1, chociaż składam też na inne uczelnie, bo zdaję matmę R i mam nadzieję, że mi ona pomoże jak mnie w Lublinie nie zechcą
Awatar użytkownika
biolog91
Posty: 125
Rejestracja: 7 paź 2007, o 11:57

Re: kandydaci 2010

Post autor: biolog91 »

Ja też celuje w Lublin
biber
Posty: 110
Rejestracja: 20 sty 2009, o 13:22

Re: kandydaci 2010

Post autor: biber »

I ja też Medycyna
Chociaż pewnie będzie cieżko
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: kandydaci 2010

Post autor: David »

Celuje na lek. Lublin priorytetem.
lykorz
mousse
Posty: 181
Rejestracja: 29 gru 2009, o 18:51

Re: kandydaci 2010

Post autor: mousse »

ciekawe czy nowe Pharmaceuticum będzie gotowe od tego roku to tak na marginesie.ale desant na UM będzie jak zwykle a jeszcze gdzieś czytałam , że biologia i chemia to najpopularniejsze przedmioty wśród lubelskich maturzystów, bo wszyscy chcą na medycynę
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: kandydaci 2010

Post autor: David »

Nie wszyscy chcą na medycynę, wierz mi.

Myślę, że wielkich zaskoczeń względem lat ubiegłych nie będzie, przestańcie siać chorą panikę.
lykorz
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: kandydaci 2010

Post autor: Dudek »

Mówili w starym Pharmaceuticum, że jak się coś zacznie palić na zajęciach to uciekać i nie gasić, bo od października i tak idą do nowego to nie szkoda będzie .
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: kandydaci 2010

Post autor: Usagi_Tsukino »

Ta panika jest rzeczywiście chora. Nawet jeśli progi podskoczą, to nie dlatego, że nagle wszyscy chcą na lekarski, bo niby czemu mieliby chcieć wszyscy? Wbrew pozorom nie każdy chce być lekarzem Wiem co mówię, wśród moich znajomych było parę takich osób, które nawet złożyły tam podanie, dostały się, a na lekarski nie poszli
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: kandydaci 2010

Post autor: PalmaKokosowa »

Ile było tych osób? Jedna? Ja jestem pewna, że z mojej klasy każdy, kto dostanie się na medycynę na nią pójdzie, bo wszyscy zdają bio i chem i tam składają. Logicznie myśląc w Lublinie progi podskoczą, bo w tym roku fizykę zdaje znacznie mniej osób niż w roku ubiegłym, tym bardziej jest gro ludzi, którzy w tamtym roku byli pod kreską i na pewno w tym roku złożą znów.
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: kandydaci 2010

Post autor: Usagi_Tsukino »

ja złożę a czy się dostanę to nie wiem P
mousse
Posty: 181
Rejestracja: 29 gru 2009, o 18:51

Re: kandydaci 2010

Post autor: mousse »

Ja nie sieję paniki, to ci którzy piszą takie artykuły o ogromnej popularności kierunkow medycznych wsród lubelskich maturzystów a co to moze oznaczać, wniosek nasuwa się sam.
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: kandydaci 2010

Post autor: Usagi_Tsukino »

Ale kierunki medyczne to nie tylko lekarski spokojnie ja się zapisałam jeszcze niby na podstawową fizykę, ale nauczę się jej na tyle na ile wyrobie się z biologią i chemią A póki co uczę się matematyki ^^
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości