konkretna książka do nauki przed etapem wojewódzkim OWE

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
Awatar użytkownika
Borowka92
Posty: 4
Rejestracja: 23 lut 2010, o 11:19

konkretna książka do nauki przed etapem wojewódzkim OWE

Post autor: Borowka92 »

A moglibyście podać jedną konkretną książkę, w której jest zawarte wszystko potrzebne na etap wojewódzki? Dostałam ostatnio do przeanalizowania podręcznik Tomasza Umijskiego, i zasanawiam się czy ta wiedza mi wystarczy?
Wiadomo też, że powinnam sięgać po wiedzę dodatkową, z różnych portali ekologicznych, ale co tu wybrać, żeby mieć pewność, że akurat to się może przydać?
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: konkretna książka do nauki przed etapem wojewódzkim OWE

Post autor: lith »

jakby w jednej książce było wszystko to nie uważasz, że byłoby to trochę za proste? Poza tym to nie wydaje się być typ konkursu, gdzie nauczysz się na pamięć kilku książek i nic Cie nie zaskoczy
Awatar użytkownika
Borowka92
Posty: 4
Rejestracja: 23 lut 2010, o 11:19

Re: konkretna książka do nauki przed etapem wojewódzkim OWE

Post autor: Borowka92 »

Coś w tym jest, ale kto pyta, nie błądzi", myślałam, że może jednak ktoś zna takowy podręcznik, ale nic jakoś sobie trzeba radzić.

To prawda, zaskoczyć, zaskoczy mnie na pewno wiele. Nawet na szkolnym etapie, zaskoczyło mnie pytanie o np. miażdżycę, a przecież jest to konkurs ekologiczny. Zatem, tu się z Tobą zgodzić muszę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości