Co to za pies?

aaaa1
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2010, o 15:17

Co to za pies?

Post autor: aaaa1 »

Witam,
niedawno byłem na Litwie w celach turystycznych, gdzie mieszkając w pewnym miejscu przez dwa dni bawiłem się z niezwykle mądrym, posłusznym i uroczym psem. Czas spędzony z nim stanowi dla mnie bodziec, by zakupić takiego. Nie wiem jednakże, co to był za pies. Pytałem właściciela wprawdzie o to, lecz bariera językowa, jak i jego niewiedza w tej kwestii nie pozwoliły mi się dokładnie dowiedzieć, jakiej rasy ten jest ten pies. A rasowy powinien być wnoszę to po jego wyszkoleniu, umiejętnościach i ogólnym usposobieniu. Oczywiście mogę się mylić - specjalistą w kynologii nie jestem - i pies może być zwykłym kundlem.
Z góry przepraszam za jakość zdjęć, z których nie wiele można wywnioskować. Robiłem je telefonem komórkowym, stąd słaba jakość. Jeżeli jednak ktoś potrafi wyczytać z nich pochodzenie biologiczne psa, to będę niezmiernie wdzięczny

Pozdrawiam
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Co to za pies?

Post autor: Korczaszko »

wątpię, że po takich zdjęciach ktokolwiek będzie mógł Ci pomóc
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: Co to za pies?

Post autor: talagia »

Pies wyglada na kundla, albo to BARDZO rzadko spotykana rasa, o czym raczej wlasciciel tego psa by wiedzial. Niestety nie ma zadnych cech, ktore mozna by przypisac do konkretnej rasy.
Wyszkolenie i umiejetnosci NIE SA cecha rasowa zadnego zwierzecia, tylko kwestia wychowania danej jednostki.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość