Dobre podręczniki do nauki biologii

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
nickucha
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2006, o 21:12

Dobre podręczniki do nauki biologii

Post autor: nickucha »

Cześć moze opisze po krotce moja sytuacje . spory czas temu zachorowalam dosc powaznie mialam operacje hmmm i musialam zakonczyc na rok edukacje w normalnym liceum koncze teraz edukacje w liceum zaocznym i pisze mature z Biologii lecz jak to w liceach zaocznych notatek malo i liczysz sam na siebie .
Ale do sprawy chodzi o to iz chcialabym zaczac sie uczyc powtarzac material . lecz tak notatek malo . nie mam skad ich wziac licze na ksiazki . lub jakies repetytoria z biologia nigdy nie mialam problemow chodzi powtorzenie materialu czy znacie jakas dobra ksiazke podrecznik posiadam podrecznik z WSIP-u o nietypowych wymiarze podreczni kz taka zielona zaba na okladce MASAKRA jeden wielki balagan w tej ksiazce nic wiecej . Potrzebuje jakas ksiazke badz repetytorium ktore pouklada moja wiedze bo narazie odczuwam jeden wielki balagan . Czy znacie jakies dobre podreczniki badz tez repetytoria ? PROSZE O pomoc to dla mnie bardzo wazne
Asia:)
Posty: 96
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 18:07

Re: POMOCY !!!!

Post autor: Asia:) »

jeśli chodzi o notatki to polecam coś takiego jaknotatki z lekcji wyd. bodajże Omega.
no i oprócz tego świetne są (jak dla mnie) podręczniki Operonu. i w ogóle cały cykl książek pana Lewińskiego. wszystko wytłumaczone bardzo klarownie, praktycznie od zera. (tylko moja biologiczka powtarza cały czas,ze koniecznie musi być pod redakcją p.Bartnik. że poprzednie wydania są nieaktualne czy coś takiego.).
Ville też jest całkiem sympatyczny, ale jednak do matury raczej polecałabym Lewińskiego i ew. te notatki z lekcji.
(ja jeszcze matury nie zdawałam, acz intensywnie powtarzam P więc piszę z czego mi się najlepiej korzysta. no i też co mówi moja biologiczka, która ma spooore doświadczenie i wie co się w świecie dzieje )
bagatha

Re: POMOCY !!!!

Post autor: bagatha »

Nickucha, podobne tematy znajdziesz w tym i innych dzialach- uzytkownicy polecaja podreczniki do nauki biologii

W przyszlosci pamietaj prosze, by pisac konkretny tytul zakladajac nowy temat,pomocy! o niczym nie informuje. pozdrowienia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości