Studia stomatologiczne

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
paula421
Posty: 6
Rejestracja: 18 lut 2010, o 12:07

Studia stomatologiczne

Post autor: paula421 »

Hey.
Jestem w 2. klasie liceum i za rok matura. Wcześniej nie mogłam się zdecydować kim chce być ale dziś strasznie chcę być dentystą
Tylko mam taki jeden problem. Nie jestem nadzwyczajnie utalentowaną osobą. tzn. jak rozwiązuje przykładowe egzemplarze maturalne mój wynik wynosi 60 - 65%. a z tego co wiem to progi na takie studia są wysokie. i martwie sie że nie dam rady (
Jak myslicie jak wezme się do roboty mam szansę studiować mój wymarzony kierunek stomatologiczny I czy jak się nie dostanę na dzienne to może na zaoczne?(czy jest łatwiej?)
Proszę doradźcie!
Awatar użytkownika
oszka
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2009, o 13:10

Re: Studia stomatologiczne

Post autor: oszka »

jest juz sporo podobnych watkow
wydaje mi sie ze jak juz wiesz co chcesz robic i do matury masz jeszcze ponad rok to wszystko jest do zrobienia
wez sie do pracy, nastaw pozytywnie i wszystko jest mozliwe. Zalezy od tego jak bardzo chcesz osiagnac swoj cel :
zycze powodzenia:)
nie rezygnuj z marzen !
paula421
Posty: 6
Rejestracja: 18 lut 2010, o 12:07

Re: Studia stomatologiczne

Post autor: paula421 »

Dzieki za słowa otuchy Chyba tak zrobie wezme się porządnie do roboty
Ale jednak chciałabym się dowiedzieć jak to jest z tymi studiami zaocznymi czy łatwiej się dostać i takie tam jak coś wiecie to prosze piszcie
Awatar użytkownika
oszka
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2009, o 13:10

Re: Studia stomatologiczne

Post autor: oszka »

zaoczne to de facto stomatologia płatna. Chodzisz na zajecia ze wszystkimi na normalnej stomie z tym ze placisz niezla kase za kazdy semestr. Proste ze sie latwiej dostac na platne ale mature i tak musisz dobrze zdac, ale wiadomo chetnych jest mniej bo nie kazdego stac.
paula421
Posty: 6
Rejestracja: 18 lut 2010, o 12:07

Re: Studia stomatologiczne

Post autor: paula421 »

ok wszystko wiem dzieki
paula421
Posty: 6
Rejestracja: 18 lut 2010, o 12:07

Re: Studia stomatologiczne

Post autor: paula421 »

Ach jeszcze mam takie jedno pytanie.
Jak myślicie ile czasu poświęca się mniej więcej na stomie dziennie
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości