Zmrocznik gładysz

Masz problem z biologią na lekcjach? Czegoś nie rozumiesz? Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu zadań? Napisz o tym na forum!
Pele

Zmrocznik gŁadysz

Post autor: Pele »

Jak wygląda zmrocznik gładysz? chodzi mi o rysunek, nie zdjęcie bo musze przerysowac do zeszytu głupie zadanie domowe
tadek
Posty: 13
Rejestracja: 9 gru 2005, o 00:00

Re: Zmrocznik gŁadysz

Post autor: tadek »

[moderator] proszę nie trolować na forum, za to grozi dożywotni ban na naszym forum
Gość

Zmierzchnik gŁadysz (Deilephila elpenor)

Post autor: Gość »

Zmierzchnik gładysz (Deilephila elpenor) jest pospolitym motylem nocnym z rodziny sfinksów. Dorosłe osobniki mają bardzo kolorowe, czerwono-zielone ubarwienie. Rozpiętość skrzydeł wynosi do 70 mm. Latają od V do VII. Młode gąsienice są jasno zielone i moŻna je łatwo zauwaŻyć gdy poŻywiają się w widocznych miejscach. Starsze przybierają barwę ciemno-brązową, w dzień są ukryte w ziemi, Żerują w nocy.

Zmierzchnik = zmrocznik
tadek
Posty: 13
Rejestracja: 9 gru 2005, o 00:00

Re: Zmrocznik gŁadysz

Post autor: tadek »

O przepraszam mój błąd, chciałbym wyjaśnić że osobnik któregoż tutaj opisałem jest nowoodkrytym że przezemnie gatunkim, że naukowo nieuznanym, jednakże staram się o uznanie i poparcie moich badań przez tudzież szanowną Komisję Polskiej Akademi Nauk.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Zmrocznik gŁadysz

Post autor: Guru »

tadek pisze:O przepraszam mój błąd, chciałbym wyjaśnić że osobnik któregoż tutaj opisałem jest nowoodkrytym że przezemnie gatunkim, że naukowo nieuznanym, jednakże staram się o uznanie i poparcie moich badań przez tudzież szanowną Komisję Polskiej Akademi Nauk.
jak nie pomagasz to przynajmniej nie przeszkadzaj! nie odzywaj sie na kazdy temat, jezeli masz glosic za przeproszeniem debilizmy, jesli ktos sie zwraca o pomoc, a nie mozesz pomoc nie udzielaj blednych informacji!
Z gory dziekuje
tadek
Posty: 13
Rejestracja: 9 gru 2005, o 00:00

Re: Zmrocznik gŁadysz

Post autor: tadek »

Każdy ma prawo do małej pomyłki , a tenże błąd był niezamierzony, spowodowany nadmiarem notatek w moim pokoju.


Widzę że Pan Panie Guru lubi krytykować innych. Zauważyłem to już czytając wcześniej zamieszczane posty i krytykę Pańską pod adresem Pani Baghaty któraż to nawiasem mówiąc ma wiele racji i jestem bardzo rad czytając jej artykuły i jakże ważne uwagi na forum.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Zmrocznik gŁadysz

Post autor: Guru »

tadek pisze:Każdy ma prawo do małej pomyłki , a tenże błąd był niezamierzony, spowodowany nadmiarem notatek w moim pokoju.
to zanim cos napiszesz to sie dwa razy zastanow, albo w twoim przypadku nawet trzy razy

a co do krytyki juz pisalem ze nauczylem sie tego od twego idola Rydzyka, ktory krytkuje innych w duzo ostrzejszy sposob ode mnie.a co do Bagathy zgadzam sie ma wiele racji, ale jak uwazam ze tej racji nie posiada mowie wprost! i nie bede tego zmienial tylko dlatego ze Tobie moze sie to niepodobac.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości