i jak na biologie??

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Fox13a
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2006, o 20:36

i jak na biologie??

Post autor: Fox13a »

Hej mam maleńki problemik przez pomyłkę znalazłam się na profilu humanistycznym, z którym nie wiążę dalszych planów chcę studiować biologie. więc moje pytanie, jaka jest potrzeba zdawania matury z biologii-rozszerzonej, czy podstawowej. Czy potrzebna mi będzie matura z chemii? i na jakich Uniwersytetach dziennych można biologie studiowaćna jakie są szanse dostania ze średnimi wynikami a chodzi mi o konktretne przykłady nie mam szans na przeniesienie do klasy biologiczno-chemicznej więc prosze o poradę, nie kryję biologię będę brać na I miejscu, tylko nie wiem czy to wystarczy i czy wogóle znajdują się osoby, które w liceum nie miały styczności z biologią a później szly ją studiowaći czy już jak jakimś cudem znajdę się na studiach to czy jest aż tak strasznie ciężko nie mając wystarczających wiadomości z biologii z LICEUM. pomożecie
bagatha

Re: i jak na biologie??

Post autor: bagatha »

witaj!

w tym dziale imatura i egzaminy na uczelnie znajdziesz kilka podobnych tematow. Uczelnie maja rozne wymagania, ale kazda podaje jakie na swojej stronie internetowej- i tam najlepiej zajrzyj. Dzieki temu zorientujesz sie na jakim poziomie musisz zdawac mature i ile uzyskac pkt.
Zapraszam do istniejacych juz tematow, pozdrowienia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości