pies i trzórzofretki

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
kinia1995

Re: pies i trzórzofretki

Post autor: kinia1995 »

HCE SOBIE KUPIC FRETKE TYLKO NIE WIEM CZ MÓJ PIES NA TO DOBRZE ZARAGUJE I CZY FRETKA NIE ZROBI KRZYWDY MOJEMU CHOMICZKOWI :?: PROSZE O ODPOWIEC POZDRO DLA WSZYSTKIH :-D
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2006, o 18:14 przez kinia1995, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogushiasss

Re: pies i trzórzofretki

Post autor: Bogushiasss »

fretka to drapierzca, jeśli spotka chomika to go zagryzie . A jeśli chodzi o psa to jak bedą trzymane od małego ( jak fretka bedzie młodziutka 5 tyg) to sie przyzwyczają :D
mwo adi draws

:x ni 5 tyg

Post autor: mwo adi draws »

ty cie poj fretka w wieku 5 tyg musi być jeszcze z mamą a nie rozłaczać ja tak szybko w wieku 8 tyg moze być dopiero odłaczona
:x
Ada

Re: pies i trzórzofretki

Post autor: Ada »

Ja mam w domu fertkę i Żyje ona z psem i wszystko jest ok. Tylko w tym wszystkim jest zasługa psa. Mianowicie mój Tobi dostał siostrzyczkę kiedy miał 8 lat. I musze go tu pochwallić bo jako dorosły juŻ pies okazał Toli wiele cierpliwości. Mimo Że gryzie go w ogonek i łapki to okazuje jej wiele miłości. Cieszy się kiedy spotyka się z nią po tygodniowej przerwie i to naprawdę widać. Jedyne co moge poradzić to. kaŻdy zna swojego psa i wie jaki ma harakter. Jeśli jest tolerancyjny dla kotów to będzie ok. Na siłe nie wolałabym nie sprawdzać relacji.
A co do homika. Tretka moŻe go poprostu chcieć zjeść.
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Re: pies i trzórzofretki

Post autor: prazm »

Jeśli pozwolisz to masz jak w banku, że fretka skasuje chomika. Z psem wiele zależy od psa. Mam 3 fretki psa i 2 koty. Waleczna jest tylko samiczka. Chłopcy są spokojniejsi zredztą im już 7 rok leci. Samica - kumpluje się z moim psem, to znaczy rerularnie na niego napada, ale to zabawa. Na koty uwielbia polować i tu trzeba diablicę pilnowawać. Gdyby dopadła szczura, królika, świnkę morską lub chomika to nie dają im żadnej szansy. Z tych zwierząt musiałem zrezygnować Samiczka, jest na tyle bezczelna, że tnie po łapach wielką sukę (duży owczarek niemiecki) mojego syna. Na szczęście ona też wybitnie łagodna i zdyscyplinowana! Jednym słowem nie licz na to, że fretka będzie pokorna. Ponadto frety są uparte i praktycznie 0 nadzieji, że ją oduczysz polowania, a strachu zwierzątko niezna Przy okazji, naszykuj się, że podekscytowana fretka wali bąki i choć zapach stosunkowo szybko mija to niejednego może zestresować
zyrafa
Posty: 19
Rejestracja: 22 paź 2006, o 21:50

Re: pies i trzórzofretki

Post autor: zyrafa »

Też mam zwierzyniec w domu. Świnki morskie faktycznie przegrywają w przedbiegach, są dla freda ciepłym posiłkiem, dlatego chomiki tym bardziej Psy i koty atakuje z założenia, bo większe, więc lepiej zaatakować w pierwszej kolejności. I to fred robi krzywdę innym moim zwierzątkom, widocznie jest zaborcza Moje świńskie ryjki wyprowadziłam po prostu na bezpieczną wysokość, nie trzeba koniecznie się z nimi rozstawac, jesli masz możliwość odizolowania ich, to wystarczy, ale jest absolutnie konieczne.Inaczej-bye,bye, chomiczku
fryzjereczka111

Re: pies i trzórzofretki

Post autor: fryzjereczka111 »

hmmmmm jak kupilismy fretke to nie zastanowilismy sie przez chwile ze przciez mamy psa który poluje na takie gryzonie, ma to juz we krwi ale. uwaga- sa teraz wielkimi przyjaciolkami, bawia sie codziennie i hera moja suczka ktora z reszta bedzie mamą uwielbia frecie uwielbiaja sie draznic ze soba, jedna drugą zaczepia, sa kochane, chce kupic fretce samca :) i powiekszyc rodzine o psa i kolejna fretke.
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Re: pies i trzórzofretki

Post autor: prazm »

LITOŚCI FRETKA NIE JEST GRYZONIEM!
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: pies i trzórzofretki

Post autor: przyrodnik »

fryzjereczka111 pisze:hmmmmm jak kupilismy fretke to nie zastanowilismy sie przez chwile ze przciez mamy psa który poluje na takie gryzonie
Głowa boli od takich mądrości. Jedyne rozwiązanie: obowiązkowa rejestracja i warny za głupoty.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości