Studia stomatologiczne info

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
ShakeJunt
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2010, o 16:56

Studia stomatologiczne info

Post autor: ShakeJunt »

witam, jestem uczniem 1 klasy liceum i mam poważny dylemat jesli chodzi o wybór kierunku studiów. Moja szkoła daje mi mozliwość zdawania na maturze dowolnych przedmiotów (zajecia fakultatywne), i chciałbym dowiedzieć sie troche o studiach stomatologicznych od tegorocznych maturzystów ktorzy wybieraja sie na takie studia, od obecnych studentów i moze od juz szczęśliwych stomatologów. Chodzi mi o informacje typu: ile punktów z matury trzeba by bylo dostac zeby myslec o takich studiach, ktore uczelnie sa najlepsze, no i jak to potem jest na studiach. Z góry dziekuje
keyraa
Posty: 221
Rejestracja: 31 sty 2009, o 20:44

Re: Studia stomatologiczne info

Post autor: keyraa »

z tego co słszałąm Poznań jest najlepszy. I łódź. No i Warszawa oczywiście. ze 170 na pewno trzeba miec. na studiach z tego co wiem jest ciężko.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości