Różnice w latach wydania ksiązki

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Love
Posty: 24
Rejestracja: 14 lis 2008, o 17:45

Różnice w latach wydania ksiązki

Post autor: Love »

Do maturki mam co prawda jeszcze czasu a czasu ale mam peweo pytanko. Słyszałam, że Vademecum z Operonu jest dobre i pojawia sie juz co roku od 3 lat. Jednak jestem ciekawa czy vademekum np. 2009 jest inne niz 2006 itp czy nie, bo po co płacić 70 zł. za np. 2009 jeśli moge kupic identyczne za mniej np z 2007 roku?
agnika
Posty: 317
Rejestracja: 26 lip 2008, o 19:02

Re: Różnice w latach wydania ksiązki

Post autor: agnika »

ja kupilam to z 2009 i dodali do niego przykladowe zadania maturalne z rozwiazaniem krok po kroku, ale poki co jeszcze z tych zadan nie korzystalam kolezanka ma z 2008 i jest takie samo tylko bodajze jednej talicy na koncu nie ma i tych zadan
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Różnice w latach wydania ksiązki

Post autor: a_niap »

wydanie 2007 od 2008 roznilo sie tylko okladka

2009 jest rozszerzone o przykladowe zadanie. I oczywiście rozni sie ceną i to znacznie Wiec chyba bez tegorozszerzenia w najnowszym wydaniu mozna przezyc i kupic starsze ktore jest tak samo dobre ( w koncu ludzie sie z nich przygotowywali to znaczy ze nie sa zle ) a duzo tansze. Pomysl pod tym katem ze na studiach jeszcze sporo wydasz na ksiazki wiec teraz jak mozna zaoszczedzic to czemu tego nie zrobic
TiMeK
Posty: 139
Rejestracja: 30 lip 2008, o 20:02

Re: Różnice w latach wydania ksiązki

Post autor: TiMeK »

Z Vademecami jest taki kruczek, że to jest świetny chwyt marketingowy. Dodanie kilku nic nie znaczących pierdółek (okładka itp.) i pieniążki spływają
Awatar użytkownika
dragonka
Posty: 648
Rejestracja: 17 cze 2008, o 22:23

Re: Różnice w latach wydania ksiązki

Post autor: dragonka »

Tych zadań na końcu nie ma tak dużo, możesz pożyczyć od kogoś vad na jeden dzień i przejrzeć, albo skserować i po problemie ]
brucelolscot
Posty: 183
Rejestracja: 4 gru 2008, o 14:52

Re: Różnice w latach wydania ksiązki

Post autor: brucelolscot »

hmm ja mam to vademecum z 2009 i jakoś nie mam tych zadań chyba ze chodzi o ta plytke co dołączają 0?
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Różnice w latach wydania ksiązki

Post autor: Usagi_Tsukino »

nie na koncu vademecum sa chyba zgnito-zielony kolor. u koleżanki widziałam, sama mam starsze
Awatar użytkownika
dragonka
Posty: 648
Rejestracja: 17 cze 2008, o 22:23

Re: Różnice w latach wydania ksiązki

Post autor: dragonka »

Tak, zgnitozielony, przed tablicami. To jest 5 tron A4. Policz sobie ile wyniesię Cie ksero i odejmij od różnicy w cenie pomiędzy starą a nową książką ] Wychodzi chyba dość jednoznacznie.
ania9563
Posty: 26
Rejestracja: 24 paź 2008, o 18:28

Re: Różnice w latach wydania ksiązki

Post autor: ania9563 »

No mnie właśnie ciekawi to samo bo chcę zakupić ten z 2007 roku i ciekawi mnie jak bardzo on się różni.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości