Najbrzydszy pies świata 2006

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: tin »

Ja nie moge mieć psa(alergia ) wiec nie moge powiedziec nic o doswiadczeniach. Myśle natomist że chodzenie z psem do fryzjera, czy do weterynarza na obciecie pazurków jest jaknajbardziej normalne. Nie kazdy przeciez umie sam zadbac o zwierzaczka. U niektorych ras nawet trudno poradzic sobie samemu.
Rayne pisze:Według mnie nie powinno być konkursów brzydoty Ten piesek też na pewno ma w sobie coś pięknego. Czemu ludzie oceniają tylko ciało
Tez uwazam ze wszystko zalezy od punktu widzenia i kazdy pies czy kot ma w sobie cos pieknego. Konkursy pieknosci jak najbardziej popieram. Powinny w nim jednak brać udział takie psy, które nie czuja sie tym zestresowane.
nie powiem

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: nie powiem »

Dla mnie ten piesek jest ładny ja ubie psy bez względu jakie sa pozniewaz sama bede miec psa :!:
marzena

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: marzena »

wiecie co
ja nie wiem jak moŻna wystawić psa na takie pośmiewisko?!
To co ludzie robią z tymi zwierzętami to zgroza!
fakt Że ten pies do najładniejszych nie naleŻy,ale to nie powód Żeby brać go na konkurs najbrzydszego psa świata! nie przesadzajmy! :o :/
STOP TAK NIE MO¯E BYÆ! ten pies teŻ ma uczucia!
rexona-94

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: rexona-94 »

biedny piesiu :( :| :/ :roll:
orime
Posty: 13
Rejestracja: 17 wrz 2006, o 15:24

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: orime »

również uważam, że takie konkursy to szczyt głupoty tylko co tu zrobić, żeby zaprzestano wystawiania psów na pośmiewisko?
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: Iwus »

malwka, to nie jest taki sam temat,tylko pierwsza strona tego tematu
Awatar użytkownika
malwka
Posty: 536
Rejestracja: 30 lip 2006, o 13:16

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: malwka »

ło matko niech żyje spryt i zgrabność właśnie tak się dziwiłam, że są dwa tematy o takim samym tytule, ale co. chciałam być pomocna

Owca
Posty: 2
Rejestracja: 3 lis 2006, o 19:52

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: Owca »

Jaki znowu biedny piesek. Dostał smakołyków- szczęśliwy. Ma kochających włascicieli-szczęśliwy. Nie wie, że jest brzydki i może to lepiej.

Biedne to są bure, porzucone kundle w schronisku, które oczekuja miłości
Isia
Posty: 7
Rejestracja: 21 paź 2006, o 19:43

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: Isia »

Owca pisze:Biedne to są bure, porzucone kundle w schronisku, które oczekuja miłości
A jeszcze gorzej jest, jeżeli trafią tam, bo poprzedni właściciele je porzucą.
Ostatnio widziałam w telewizji program o zwierzętach, które były katowane przez swoich właścicieli. Straszny widok. [wyobraźcie sobie konia, który ma 200 kg niedowagi]

Łzy same napływały do oczu.
biotechnolog
Posty: 154
Rejestracja: 12 kwie 2006, o 13:05

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: biotechnolog »

Mi się ten piesek bardzo podoba.
ada10
Posty: 6
Rejestracja: 5 lis 2006, o 20:14

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: ada10 »

Mi żal jest tego psa i nie podobają mi sie takie konkursy bo one obrazaja zwierzeta a przeciez i one maja uczucia:(
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: Aniaww »

Naprawdę sądzicie że ten pies wie, za co dostał wyróżnienie?

Przeceniacie chyba zwierzaki. Pies nie pogniewa się, jeżeli nawet dostanie imię typu Kupa. Nie potrafią tego tak ocenić jak cżlowiek.
monika

Re: Najbrzydszy pies świata 2006

Post autor: monika »

jak dla mnie to ten pies jes śliczny :) ale niewiem czemu tak męczą tego psa :) to jest pewne ze mają go tylko dla pieniędzy:( ja na przykład nigdy bym niedała swojego psa na zadne wystawy nawet dla dórzych pieniędzy :) zatrzymałabym jego piękność czy tez brzydkość tylko dla siebie :) chociarz dla mie nieistnieją brzydkie psy :) A TEN PIES JEST ¦LICZNY A NIE BRZYDKI! :idea: biedny piesek co on musi czuć :(
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości