tchórzofretki

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
a

Re: tchórzofretki

Post autor: a »

Ale z was ***** fretkom jak kaŻdym zwierzętom smakuje sól i nie ma tu nic do rzeczy, Że jest szkodliwa. :D

Miracidium: Nie obraŻaj innych forumowiczów, trochę kultury! Następnym razem zwróć teŻ uwagę na ortografię. :]
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2006, o 17:19 przez a, łącznie zmieniany 2 razy.
orime
Posty: 13
Rejestracja: 17 wrz 2006, o 15:24

Re: tchórzofretki

Post autor: orime »

Nie wolno kupować fretek poniżej 8 tygodnia! Do 8-10 tygodnia młode powinny przebywać z matką. W 5 tygodniu niektóre młode są jeszcze ślepe, i bezsilne.
Co do chomika, owszem, fretka jest drapieżnikiem, więc chomikiem się pożywi. Co do psa, zależy od jego rasy, oraz charakteru. Pies obronny, może zrobić krzywde fretce.
kopia

Re: tchórzofretki

Post autor: kopia »

A ja mimo wszystko uwazam ze właśnie 5,6 tydzień to jest najwcześniej tak do 7, potem to juz jest trudno przy nauce czystości?

Miracidium: Prosiłbym o nienaduŻywanie emotów, poniewaŻ i tak ich nie widać w postach niezarejestrowanych uŻytkowników. :]
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2006, o 18:11 przez kopia, łącznie zmieniany 2 razy.
orime
Posty: 13
Rejestracja: 17 wrz 2006, o 15:24

Re: tchórzofretki

Post autor: orime »

To co uważasz, a to co jest dobrze, to dwie różne sprawy. Ja mam obecnie 4 fretki dorosłe. Jedna z nich byłą już mamą, odchowała 12 małych, i doprawdy mam doświadczenie oraz wiedze. Fretki są bardzo inteligentnymi zwierzątkami, i małe uczą się na początku od matki kuwetowania, potem w nowym domu, po 8 tygodniu życia tylko trzeba im pokazać nowe miejsce. Pare razy pokazać, i zwierzak rozumie.
Czas odebrania malucha od matki to 8-10tydzień jego życia, nie wcześniej!
Martusia15

Re: tchórzofretki

Post autor: Martusia15 »

Hejka ja mam fretke od 24 wrzesnia 2006 roku wychodze z nia na spacery kupiłam ja za 50zł i jest słodka gryzie,ale ja ja tego oducze biega po pokoju,ale trzeba na Dagule uwarzac ogognek to fajne zwierzatko,ale trzeba miec do niego zaczepista cierpilowosc :) Jak sie ja ma to jest miedzy toba a ogonkiem. A gdy gryzie trzeba stanowczo mówic NIE.
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2006, o 15:57 przez Martusia15, łącznie zmieniany 1 raz.
Nicka

Re: tchórzofretki

Post autor: Nicka »

orime ma 100 % racji, fretki,zbyt wcześnie odebrane od matki są słabsze.
Vegeta

Re: tchórzofretki

Post autor: Vegeta »

Ja mam fretke,samiczke i troche brzydko pachnie ,ale mi to nieprzeszkadza :idea:
monia

Re: tchórzofretki

Post autor: monia »

:-D siemka
co zrobić Żeby fretka reagowała na imie :?: odpowiedzcie na numer 777326
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Re: tchórzofretki

Post autor: prazm »

Daj jej imię niezbyt długie, takie sygnałowe i dużo do niej gadaj Mniej więcej po pół roku zacznie reagować, oczywiście jak będzie miała ochotę
Mateufred

Tchurzofredka pod blokiem

Post autor: Mateufred »

wie ktoś co dokładnie je fretka? :twisted: Koło mojego bloku mieszka dzika fretka i chciał bym ją czasem nakarmić :wink:
zyrafa
Posty: 19
Rejestracja: 22 paź 2006, o 21:50

Re: tchórzofretki

Post autor: zyrafa »

Jest gotowa, niedroga sucha karma w mikro zoo, poza tym warzywa i owoce, ale nie cebulę i kapustę, ryby słonowodne i mięso, ale nie wieprzowinę.
Ma³gosia

Re: tchórzofretki

Post autor: Ma³gosia »

Mam fretke ponad rok czasu ma około 2 lata ,3 miesiące zajęło mi oswojenie jej do mnie po tym czasie jest juz super nie gryzie ale tylko mnie bo rodzice nie mogą jej do siebie przyzwyczaic rzuca się na ni8ch z zębami a spędzają z nia wiecej teraz czasu niz ja. czy ona sie do nich przekona, moŻe wyczówa ze się jej boją :?
Uhm

Re: tchórzofretki

Post autor: Uhm »

Ja tam fretkę reagowania na imię nauczyłem 2 dni a niegryzienie 3 dni.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości