Jaka rasa lepsza?

Awatar użytkownika
palola
Posty: 5
Rejestracja: 22 lut 2010, o 15:56

Re: Jaka rasa lepsza?

Post autor: palola »

według mnie odpowiednim stróżem byłby Berger de Beauce.u nas mało znana rasa.
owczarek kaukazki,i moze jeszcze Australijski pies pasterski-jest czujny i ma bardzo silny instynkt obronczy.łatwo sie uczy,ale potrzebuje konsekwentnego nauczyciela
ногомас

Re: Jaka rasa lepsza?

Post autor: ногомас »

Biopolimer pisze:Myślę, że rottweiler będzie odpowiedni.
Złodziej zniechęci się na sam jego widok, a jak wejdzie to niewiele z niego zostanie

Pamiętaj, że musisz z nim chodzić na odpowiednie kursy dla psów obronnych.
jeżeli złodziej będzie chciał wejść na teren posesji na której znajduje się coś wartościowego, to na pewno nie przestraszy się pieska, którego (każdego zresztą, szkolonego czy nie) można łatwo unieszkodliwić -.-

A Alaskan Malamute zupełnie NIE nadaje się na psa obronnego! Wiem bo sam mam jednego.

Rot, to chyba dobry wybór, ale szkolenie jest konieczne tak jak i odpowiednia opieka nad psem
Sues
Posty: 1
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 11:08

Re: Jaka rasa lepsza?

Post autor: Sues »

A ja ci polecę ALARM. Pies jest żywą istotą, która wymaga wiele uwagi i troski, nie można traktować zwierzaka jak rzeczy, którą kupujesz tylko w celu pilnowania.

Alarm nie szczeka, nie je, nie trzeba go szczepić, nie choruje, nie wymaga uwagi, nie załatwia się, więc nie trzeba sprzątać, nie musisz brać za niego pełnej odpowiedzialności, nie wymaga kontaktu z człowiekiem, a jest świetnym stróżem.
Więc radzę dobrze to przemyśleć. Poza tym alarm zawsze można usunąć, a psa nie.
_Jenny_
Posty: 11
Rejestracja: 1 maja 2010, o 15:40

Re: Jaka rasa lepsza?

Post autor: _Jenny_ »

Sues pisze:A ja ci polecę ALARM. Pies jest żywą istotą, która wymaga wiele uwagi i troski, nie można traktować zwierzaka jak rzeczy, którą kupujesz tylko w celu pilnowania.

Alarm nie szczeka, nie je, nie trzeba go szczepić, nie choruje, nie wymaga uwagi, nie załatwia się, więc nie trzeba sprzątać, nie musisz brać za niego pełnej odpowiedzialności, nie wymaga kontaktu z człowiekiem, a jest świetnym stróżem.
Więc radzę dobrze to przemyśleć. Poza tym alarm zawsze można usunąć, a psa nie.
W pełni to popieram
ilikebiology
Posty: 8
Rejestracja: 4 maja 2010, o 17:45

Re: Jaka rasa lepsza?

Post autor: ilikebiology »

Sues pisze:A ja ci polecę ALARM. Pies jest żywą istotą, która wymaga wiele uwagi i troski, nie można traktować zwierzaka jak rzeczy, którą kupujesz tylko w celu pilnowania.

Alarm nie szczeka, nie je, nie trzeba go szczepić, nie choruje, nie wymaga uwagi, nie załatwia się, więc nie trzeba sprzątać, nie musisz brać za niego pełnej odpowiedzialności, nie wymaga kontaktu z człowiekiem, a jest świetnym stróżem.
Więc radzę dobrze to przemyśleć. Poza tym alarm zawsze można usunąć, a psa nie.
w 100% popieram
skoro masz zamiar psa tylko odwiedzać to daj sobie spokój
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości