mail potwierdzający dane finalisty OWE

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
Michaluspospolitus
Posty: 170
Rejestracja: 11 sty 2010, o 12:55

Re: XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: Michaluspospolitus »

Albo błędów ortograficznych - np. nie odmienili mi nazwiska na dyplomie.

Pozdrawiam,
Michalus
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: borodziej »

edi91 pisze:Potwierdzenia odbioru są wysyłane?
Wysłałem swoje dane a potwierdzenia o które poprosiłem nadal brak i trochę zaczynam się obawiać.
Czasami też wysyłam za potwierdzeniem odbioru - jedni podchodzą do tego poważnie i potwierdzają kliknięciem, inni to lekceważą i nie klikają. Samo życie.
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: borodziej »

Michaluspospolitus pisze:To ich zbombarduj mailami. Trochę to niegrzeczne, ale skuteczne. Hehe.
W małopolskim było nieco dziwnie, bo kazali finalistom już na samym końcu pisać swój adres i numer telefonu na karcie odpowiedzi. Później powysyłali SMS-y z prośbą o dane. Potwierdzenie niejako otrzymałem, bo dostałem mail od organizatorów z prośbą o podanie klasy (zapomniałem.).
Michalus
Wiecie ile jest roboty, kosztów i nerwów przy uzupełnianiu oraz poprawianiu zaświadczeń? W ostatnich latach MARNUJE SIĘ 200 KARTEK PAPIERU FIRMOWEGO! Zła nazwa szkoły, nie podany jest adres szkoły, klasa (Michalus!), zapominacie, że macie dwa imiona etc. etc. A to są wymogi formalne i tu nie można nic poradzić - bez tych danych zaświadczenie jest NIEWAŻNE
W tym roku dodatkowo będą na dokumentach hologramy. Możemy Wam obiecać, że EKOLOGICZNIE, bez dodatkowych kosztów i nerwów, marnotrwastwa dodatkowych (poprawianych) zaświadczeń w tym roku nie będzie.
Traktujmy sę poważnie
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: borodziej »

edi91 pisze:Jak do wieczora nie dostanę odpowiedzi wysyłam jeszcze jednego.
Ta olimpiada ma zminimalizować stres związany z maturą a nie go dodatkowo podwyższać
Czy podać tych kilka danych - swoje drugie imię, klasę, adres szkoły (POPRAWNIE!) to taki duży stres?
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: borodziej »

Michaluspospolitus pisze:Albo błędów ortograficznych - np. nie odmienili mi nazwiska na dyplomie.
Pozdrawiam,
Michalus
Z nazwiskami tak już jest. Np. śp. p. minister Szczygło. To co wyprawiały ostatnio media - wszelkie możliwe odmiany lub ich brak. I nadal nie wiem czy nazwisko Pana Ministra odmienia się, czy nie.
Trzeba było Michalus dopilnować - jeśli wiesz, że są takie problemy (i były wcześniej).
lukasz663
Posty: 68
Rejestracja: 22 wrz 2008, o 18:47

Re: mail potwierdzający dane finalisty OWE

Post autor: lukasz663 »

borodzieju jeśli na etapie wojewódzkim ci uczniowie co przeszli do finału wypełnili kartki ze swoimi danymi to nie muszą już wysyłać tego maila
Awatar użytkownika
Jazwiec
Posty: 27
Rejestracja: 18 kwie 2010, o 21:07

Re: mail potwierdzający dane finalisty OWE

Post autor: Jazwiec »

W języku polskim odmienia się wszystkie nazwiska (z wyłączeniem nazwisk kobiet kończących się na spółgłoskę)

Co do nazwisk zagranicznych to odmienia się większość, w razie problemów są słowniki ortograficzne, gdzie na początku jest obszerny rozdział o odmianie nazwisk najróżniejszego pochodzenia.

Szczygło odmienia się tak jak Kościuszko, kokoszko itp.

Szczygło
Szczygły
Szczygle
Szczygło
Szczygłą
Szczygle
Grzenek
Posty: 36
Rejestracja: 17 kwie 2010, o 21:08

Re: mail potwierdzający dane finalisty OWE

Post autor: Grzenek »

Kurczę, ja nie pamiętam, żebym cokolwiek potwierdzał, o mailach też nic nie mówili, mieli się kontaktować ze szkołą i nic, szkoła sama się chciała skontaktować i też nic (telefonu nikt nie odbiera). Jak coś to już ugotowany jestem?
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: mail potwierdzający dane finalisty OWE

Post autor: borodziej »

Grzenek pisze:Kurczę, ja nie pamiętam, żebym cokolwiek potwierdzał, o mailach też nic nie mówili, mieli się kontaktować ze szkołą i nic, szkoła sama się chciała skontaktować i też nic (telefonu nikt nie odbiera). Jak coś to już ugotowany jestem?
Grzenek - masz dostęp do maila, to ślij swoje dane na [at].com.pl
Protokóły z finałów wojewódzkich zawierają dane finalistów - i z nich będziemy pobierać dane. Jeśli będą błędy - pisałem o konsekwencjach.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości