Dla kogo poprawki matury w sierpniu ?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Lonely_Lisa
Posty: 26
Rejestracja: 4 gru 2009, o 11:44

Dla kogo poprawki matury w sierpniu ?

Post autor: Lonely_Lisa »

Witam,
czy ktoś z Was orientuje się może czy żeby pisać maturę poprawkową w tym samym roku co się pisało właściwą w maju trzeba ją oblać? Czy można np. napisać ją jeszcze raz na specjalne życzenie"? Na zasadzie uzyskałam wynik nie satysfakcjonujący i chcę spróbować poprawić maturę z marszu i w tym samym roku.
mihuZdzihu

Re: Dla kogo poprawki matury w sierpniu ?

Post autor: mihuZdzihu »

chyba tylko jeżeli nie zdasz to możesz poprawiać w sierpniu. Jeżeli zdasz to poprawiasz w następnym roku,

Poza tym wydaje mi się, że w sierpniu można poprawiać tylko przedmioty obowiązkowe ( mat, pol, język)
Awatar użytkownika
justina89
Posty: 624
Rejestracja: 19 gru 2008, o 19:22

Re: Dla kogo poprawki matury w sierpniu ?

Post autor: justina89 »

Lonely_Lisa pisze:Witam,
czy ktoś z Was orientuje się może czy żeby pisać maturę poprawkową w tym samym roku co się pisało właściwą w maju trzeba ją oblać? Czy można np. napisać ją jeszcze raz na specjalne życzenie"? Na zasadzie uzyskałam wynik nie satysfakcjonujący i chcę spróbować poprawić maturę z marszu i w tym samym roku.
Jeżeli masz zdaną mature i chcesz poprawić wynik to dopiero kolejny rok, nie da rady tak z hop siup od razu.
Deklaracja w nowym roku szkolnym i poprawiasz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości