Opłacalne studia po biologii, chemii i angielskim rozszerz.

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Lares
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:29

Opłacalne studia po biologii, chemii i angielskim rozszerz.

Post autor: Lares »

Witam. Zakładam ten temat ponieważ jak pewnie wiele osób mam dylemat jeśli chodzi o wybór studiów. Otóż zdawałem w tym roku biol angielski na poziomie rozszerz i będe zdawał chemie niedługo. Moje pytanie brzmi jaki kierunek studiów jest najbardziej opłacalny jeśli chodzi i możliwość znalezienia pracy o dochody miesięczne z takiej pracy wyłączając medycyne i stomatologie. Pytam ponieważ spodziewam się że może mi zabraknąc kilku pkt na najmniej wymagające uczelnie medyczne biol ok 80-85% angioelski 82-88% i chemia przypuszczalnie ok 75-85%. Zastanawima sie czy bardzo dobra znajomość angielskiego jest ważna na jakchś studiach związanych z bioligą i chemią po których miałbym możliwość dobrej pracy z wysokimi zarobkami( po kilku latach 5-8 tys/miesiąc). Z góry dziękuje za odpowiedzi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości