Jedno techniczne pytanie...

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Awatar użytkownika
KawaBezCukru
Posty: 21
Rejestracja: 3 mar 2010, o 18:43

Jedno techniczne pytanie...

Post autor: KawaBezCukru »

Witam,
w tym roku podwyższam wynik zeszłorocznej chemii.jako że cholernie stresuję się tą maturą ( o dziwo gdy pisałam chemię rok temu wcale się nie denerwowałam)
Pytam tych, którzy już kiedyś pisali podwyższenie lub poprawkę, co mam wpisać w miejsce KOD ZDAJĄCEGO na arkuszu? W tamtym roku wpisywaliśmy klasę i numer z dziennika, czyli np. A02.a teraz skoro klasy już nie mam?
Z góry dzięki za odp.
Awatar użytkownika
ciocia
Posty: 522
Rejestracja: 11 sty 2010, o 17:56

Re: Jedno techniczne pytanie...

Post autor: ciocia »

W przypadku poprawiania zostawia się to miejsce puste. Tak jest u mnie w szkole z tego co wiem.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2010, o 16:25 przez ciocia, łącznie zmieniany 1 raz.
ar33k
Posty: 538
Rejestracja: 29 gru 2009, o 12:45

Re: Jedno techniczne pytanie...

Post autor: ar33k »

KawaBezCukru, u nas poprawiający mieli kody 101,102 Na naklejkach były napisane.
Awatar użytkownika
KawaBezCukru
Posty: 21
Rejestracja: 3 mar 2010, o 18:43

Re: Jedno techniczne pytanie...

Post autor: KawaBezCukru »

Dzięki
a naklejki oczywiście przy wejściu dostajemy, tak?
omykowa
Posty: 398
Rejestracja: 15 maja 2009, o 21:03

Re: Jedno techniczne pytanie...

Post autor: omykowa »

Naklejki dostaniesz przy wejściu, a co do kodu - poinformuje Cię nauczyciel przed rozpoczęciem pisania matury. Gdyby zapomniał, na pewno zapyta czy są pytania i wtedy je zadaj
Awatar użytkownika
marti91
Posty: 210
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 10:56

Re: Jedno techniczne pytanie...

Post autor: marti91 »

U nas był kod jakiś inny w tym samym miejscu co nasz (czyli debiutujących) na pasku z peselem i nazwiskiem
omykowa
Posty: 398
Rejestracja: 15 maja 2009, o 21:03

Re: Jedno techniczne pytanie...

Post autor: omykowa »

A u nas nie ma żadnych kodów Więc lepiej nie słuchaj co mają inne miasta, tylko posłuchaj co nauczyciel wprowadzający powie odnośnie Twojego miejsca na kod.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość