Jaki termometr dla niemowlaka

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Jaki termometr dla niemowlaka

Post autor: przyrodnik »

Jestem na etapie kompletowania różnych rzeczy potrzebnych w życiu nowego członka mojej rodziny (na dniach ma się urodzić )

Zastanawiam się jaki termometr wybrać, pytam o rodzaj (proszę nie zamieszczać linków do sklepów czy allegro).

Aktualnie jestem posiadaczem bardzo dokładnego termometru elektronicznego znanej marki - zazwyczaj mam temperaturę w granicach 32-38 stopni w porywach nawet 30-40 (każdy pomiar wykonywany nawet wielokrotnie w odstępach minutowych daje inny wynik).

Zastanawiałem się nad termometrem elektronicznym do ucha", kilka osób doradza mi zakup zwykłego szklanego termometru.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Jaki termometr dla niemowlaka

Post autor: Padre Morf »

Jestem na etapie kompletowania różnych rzeczy potrzebnych w życiu nowego członka mojej rodziny (na dniach ma się urodzić )

Gratulacje

Zainwestuj w dobry termometr mierzący temperaturę w uchu. Dokładność podobna jak przy mierzeniu metodą rektalną ale idzie to łatwiej i szybciej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości