Rekrutacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
vanille
Posty: 164
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:29

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: vanille »

Nie do, ?e mo?na si? rejestrowa? po poznaniu wyników, to nawet op?ata rekrutacyjna 10z? ni?sza!
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: julia.....:):) »

a jeszcze mo?na si? dowiedzie? jaka jest konkurencja dzi?ki rankingom czyli wie si? ile wp?aci?o a ile zarejestrowa?o
Awatar użytkownika
eMKa
Posty: 163
Rejestracja: 11 maja 2008, o 20:50

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: eMKa »

julia.:):) pisze:a jeszcze mo?na si? dowiedzie? jaka jest konkurencja dzi?ki rankingom czyli wie si? ile wp?aci?o a ile zarejestrowa?o
gdzie tak jest? i w jaki sposób mo?na to sprawdzi
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: julia.....:):) »

jest zak?adka ranking w irk
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Izi »

tak sie chcialam odniesc do wypowiedzi z poprzednich stron-nie sraszcie Bydzi?
ja jestem na drugim roku lekarskiego i naprawde nie moge narzekac,wiadomo ze to nie jest lajtowy kierunek i trzeba sie liczyc z duza iloscia nauki ale na zycie prywatne jest wystarczajaco czasu-a juz na pierwszym semestrze drugiego roku to praktycznie prawie wcale nauki(przynajmniej jesli sie nie trafi na pewnego Pana z neurofizjologii ktory jest dosc wymagajacy).
takze spokojnie
happy 19-ja sama w grupie mam 2osoby z Bochni i nie narzekaja na odeglosc,zreszta sama mam podobnie daleko i to tez jest do przezycia-w koncu kiedys trzeba sie choc troche usamodzienic
powodzenia w rekrutacji zycze!
qazwsx
Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2010, o 09:29

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: qazwsx »

z poradnika starszej kolezanki: w bydgoszczy wszystko mamy w jednym miejscu (budunki CM i szpitale), w poznaniu budynki UMed sa porozrzucane, o szpitalach nie wspomne, poza tym ta nieszczesna biofizyka - w p-niu mozna oblac za brak znakow interpunkcyjnych, tzn zwykle kucie na pamiec bez zrozumienia, a w bydogszczy rzeczywiscie ucza tego na rozum. i anatomia jest jeden rok, a w poznaniu 3 semestry (1,5 roku)
dostac sie latwiej dlatego wszscy mysla ze poziom jest nizszy a to nieprawda.
dlatego powtorze za kolega/kolezanka z gory - laczmy sie
Awatar użytkownika
Zahara
Posty: 211
Rejestracja: 26 lut 2010, o 11:31

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Zahara »

a ja mam pytanie co do tworzenia konta, czy jesli ktos poprawia mature w tym roku to nalezy podac numer zeszlorocznej, a po otrzymaniu wynikow wprowadzic dodatkowo tegoroczna?
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Black Widow »

a ten nr matury to jest nr tego za?wiadczenia o wynikach? czy nr tego dokumentu -matury, któr? dostawali?my na zako?czenie roku szkolnego na ko?cu kwietnia?
Awatar użytkownika
eMKa
Posty: 163
Rejestracja: 11 maja 2008, o 20:50

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: eMKa »

julia.:):) pisze:jest zak?adka ranking w irk
na stronie CM Bydgoszczy? gdzie?
BitterSweet
Posty: 92
Rejestracja: 29 mar 2010, o 19:38

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: BitterSweet »

Galaxia pisze:sk?adam raczej tylko do Bdg na leka i farmacj?, tak w razie czego. mo?na jeszcze ew tam gdzie jest fiza brana pod uwag?, bo ma?o osób b?dzie j? zdawa?o, wi?c mog? by? jakie? tam szanse.
CHC? faktycznie jest niewystarczaj?ce, ale CHC? + ROBI? WSZYSTKO, BY TO OSI?GN ju? mo?e sporo da?, dlatego nie podda?am si? od razu
galaxia jak posz?a maturka b?dzie lek w tym roku
Awatar użytkownika
Zahara
Posty: 211
Rejestracja: 26 lut 2010, o 11:31

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Zahara »

numer matury tej z 2009 nawet Ci co poprawiali w tym roku, np ja bo ta tegoroczna bedzie aneksem. A czy dobrze rozumiem ze przed informacja o kwalifikacji nie nalezy wysylac im ZADNYCH dokumentow? teraz tylko zaplacic i rejestracja oraz wpisanie wynikow matury dla zeszlorocznych? Dziekuje za odpowiedz
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Galaxia »

Nie wiem czy b?dzie, ale wol? si? nie nastawia?. Na farmacje my?l?, ?e si? dostan?, ale na lek nie licz?. Troche spieprzy?am, no có?. Pewnie zabraknie mi kilku pkt-ów. A i od razu zaznaczam, ?e nie jestem z kategorii osób, które uwa?aj?, ?e ze 170 si? nie dostan?, bo jak takich s?ysz? to mnie krew zalewa.
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: harpagan1990 »

a co my?licie o przeniesieniu z Katowic do was? Koncze tu 1 rok, oby tak szczesliwie jak do tej pory i . mysle ca?y czas mysle. Tylko ze my nie mamy 1 pomocy na pierwszym roku. Doradzcie, bo znajomi tu mowia, ze Katowice maja wyzszy poziom niz Bydzia, wiecej szpitali klinicznych itp itd. A z Bydgoszczy mam o 7 godzin bli?ej do domu niz z Katowic ^^ chociaz to nie jest g?ówny powód.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 36 gości