Rekrutacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Xoth
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2008, o 21:18

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Xoth »

harpagan1990 pisze:a co my?licie o przeniesieniu z Katowic do was? Koncze tu 1 rok, oby tak szczesliwie jak do tej pory i . mysle ca?y czas mysle. Tylko ze my nie mamy 1 pomocy na pierwszym roku. Doradzcie, bo znajomi tu mowia, ze Katowice maja wyzszy poziom niz Bydzia, wiecej szpitali klinicznych itp itd. A z Bydgoszczy mam o 7 godzin bli?ej do domu niz z Katowic ^^ chociaz to nie jest g?ówny powód.
Wiem, ?e dwie osoby przenios?y si? albo z Katowic, albo z Zabrza i studiuj? teraz na II roku w CM UMK. Na I pomoc chodz? z moj? grup? (odrabiaj? j? wtedy, kiedy plan im na to pozwala). Je?li masz 7h bli?ej do domu z Bydgoszczy, to si? nawet nie zastanawiaj. Poziom poziomem, w?tpi? ?eby w Katowicach by? wy?szy, bo i czemu? Wi?cej szpitali klinicznych, bo i wi?cej studentów na lekarskim, w Bydgoszczy jest ich o po?ow? mniej. Szpital Kliniczny Jurasza stoi na naprawd? wysokim poziomie, teraz trwa jeszcze jego dosy? potna rozbudowa warta kilkaset mln z?otych. Do tego jest na bardzo wysokim poziomie Centrum Onkologii, jedno z najlepszych w Polsce, dysponuj?ce dwoma skanerami PET, co roku wygrywaj?ce konkursy na najlepsz? placówk? lecznicz? w kraju. Poza tym, czy w Krakowie czy w Warszawie ucz? si? z innych ksiek? Progrmy si? a? tak ró?ni Znam lekarzy po Warszawie, którzy s? ?wietnymi specjalistami, ale i takich którzy nie powinni leczy? ludzi. Zale?y to od wielu czynników i na pewno nie od uczelni.
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: harpagan1990 »

bede myslec ca?y czas, bo biochemia u nas to piek?o . ale jeszcze musze zdac cala sesje w 1 terminie wiec wracam do chemii medycznej pp Dzieki za odpowiedz!
Awatar użytkownika
barnabaxo
Posty: 222
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:42

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: barnabaxo »

a je?li mog? wiedzie?, jaki jest g?ówny powód przenosin? stoj? przed wyborem UM/AM i nie wiem dlaczego wszyscy tak negatywnie pisz? o SUM.
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: czornydanio90 »

Po przeczytaniu wielu postów ju? si? domy?lam.
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Fasberg »

barnabaxo, poczytaj posty studentów wydzia?ów lekarskiego i lekarsko-dentystycznego ?UM-u. Ja jak to czyta?em, mam wra?enie, ?e ta uczelnia na prawd? zapewnia studentom rozrywk?
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Stazystka »

na stronie CM Bydgosz jest napisane tak: Osoby zakwalifikowane do przyj?cia na studia i osoby znajduj?ce si? na li?cie rezerwowej sk?adaj? nast?puj?ce dokumenty:"

Czyli ktos kto bedzie pod kreska tez musi skaldac te dokumenty? bez sensu.///
GreGKow90
Posty: 47
Rejestracja: 6 maja 2010, o 15:31

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: GreGKow90 »

Takie zapytanie, zdj?cie i op?at? rekrutacyjn? mo?na przes?a?/przela? do 04.07?
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: julia.....:):) »

zdj?cie nie trzeba , tylko op?ate i zarejestrowa? do 4 lipca]
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Stazystka »

Julia a ta rejestracja do 4 lipca to o Bydgoszcz Ci chodzi? na stronie znalazlam ze do 6 lipca .ech ja juz glupieje tu.
GreGKow90
Posty: 47
Rejestracja: 6 maja 2010, o 15:31

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: GreGKow90 »

Zdj?cia napewno nie? Bo na tym moim koncie mam 2 informacje na czerwowno: zdj?cie i op?ata
Awatar użytkownika
karolaa
Posty: 72
Rejestracja: 19 maja 2010, o 13:30

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: karolaa »

Hej:)
Mam do Was ma?e pytanko:) Nie wiecie mo?e, bo nie mog? nigdzie znale, czy na fizjoterapii w Bdg s? mo?e testy sprawno?ciowe
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Sephora »

wydaje mi si? ?e w tym roku nie ma, dlatego nie mo?esz znale
Awatar użytkownika
karolaa
Posty: 72
Rejestracja: 19 maja 2010, o 13:30

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: karolaa »

O dzi?ki wielkie Bardzo mnie to cieszy, bo moja sprawno jest w?tpliwa
Ale jakby jeszcze kto? móg?by odpisa?, ?ebym by?a pewna na 100%:)
A ja dobrze widzia?am, ?e na fizjo w tamtym roku minimalny wynik to chyba 39.5 Czyli po przeliczeniu to R w?a?nie 39.5 ,a pdst ok.66 Co? jako? strasznie ma?o tak?e si? wola?am zapyta?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości