OSZUKALI NAS !!!!!!!!!! NIESTACJONARNY LEK

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
klepsydra
Posty: 105
Rejestracja: 4 maja 2009, o 17:08

OSZUKALI NAS !!!!!!!!!! NIESTACJONARNY LEK

Post autor: klepsydra »

Rok temu ogłoszono ze ostateczny prog na lek niestacjonarny jest 161 otoz, dzisiaj bylam w biurze rekrutacj i sie okazalo ze prog wynosil 146 ! Pomimo tego ze zlozylam nawet odwolanie, a mialam 153 punkty, sie nie dostalam. Jak to mozliwe ?! moze mi to ktos wyjasnic BYl ktos jeszczew podobnej sytuacji ?
Awatar użytkownika
Kasiax
Posty: 148
Rejestracja: 8 kwie 2006, o 19:36

Re: OSZUKALI NAS !!!!!!!!!! NIESTACJONARNY LEK

Post autor: Kasiax »

no ja miałam 155 też się nie dostałam na niestacjonarny Jesteś pewna że 146? bo ja znam osobę co poszła na niestacjonarny ze 158.
Ale dobrze, że nie poszłam. Rok wakacji dobrze mi zrobił i miałam szanse na poprawienie matury, więc nawet jeśli to nie mam żalu
klepsydra
Posty: 105
Rejestracja: 4 maja 2009, o 17:08

Re: OSZUKALI NAS !!!!!!!!!! NIESTACJONARNY LEK

Post autor: klepsydra »

jestem pewna, dzisiaj babki w wydziale rekrutacjii powiedzialy ze prog byl 146 ( ciekawe jak to mozliwe ze sie nie dostalysmy
tom_ek
Posty: 211
Rejestracja: 3 sie 2008, o 00:21

Re: OSZUKALI NAS !!!!!!!!!! NIESTACJONARNY LEK

Post autor: tom_ek »

mnie już nic nie zdziwiznam osobę która miała po niecałe 50 % sic z biol chem fiz a studiuje medycynę we wrocławiu
Awatar użytkownika
Kasiax
Posty: 148
Rejestracja: 8 kwie 2006, o 19:36

Re: OSZUKALI NAS !!!!!!!!!! NIESTACJONARNY LEK

Post autor: Kasiax »

system nigdy nie będzie czysty jak łza, ale i tak jest lepiej niż np 8 lat temu. Moja kuzynka opowiadała mi jakie wtedy wałki leciały w tamtych czasach to tylko połowa ludzi była uczciwie na studiach
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: OSZUKALI NAS !!!!!!!!!! NIESTACJONARNY LEK

Post autor: Kirsten »

dziwne troche. może jakoś tak wyszło, ze 30 wrzesnia zwolniło sie miejsce i wskoczył jakikolwiek chetny na nie z tak mała iloscia punktów współczuje tym, którym zależało na tym miejscu to bardzo nie fair
Awatar użytkownika
Madlene
Posty: 218
Rejestracja: 1 gru 2008, o 22:08

Re: OSZUKALI NAS !!!!!!!!!! NIESTACJONARNY LEK

Post autor: Madlene »

[quote="klepsydra"]Rok temu ogłoszono ze ostateczny prog na lek niestacjonarny jest 161 otoz, dzisiaj bylam w biurze rekrutacj i sie okazalo ze prog wynosil 146 ! Pomimo tego ze zlozylam nawet odwolanie, a mialam 153 punkty, sie nie dostalam. Jak to mozliwe ?! moze mi to ktos wyjasnic BYl ktos jeszczew podobnej sytuacji ?[/
współczuje a co powiedzieli w biurze rekrutacji? czy umieli to w jakiś sposób wyjaśnić, dlaczego taką błędną informacje przekazali? Jak znam życie, to niestety, ale często, jeśli ktoś się w czymś pomyli, to najczęściej zwala że to wina systemu informatycznego czyli osoby odpowiedzialne za błąd tłumaczą się np. tym, że oprogramowanie żle działało itp.itd. a do błędu, że sami nie nadzorowali list, i nie sprawdzali, nie potrafią się przyznać.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2010, o 18:19 przez Madlene, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kasiax
Posty: 148
Rejestracja: 8 kwie 2006, o 19:36

Re: OSZUKALI NAS !!!!!!!!!! NIESTACJONARNY LEK

Post autor: Kasiax »

Poznan
MikaNeko
Posty: 65
Rejestracja: 6 lip 2009, o 20:34

Re: OSZUKALI NAS !!!!!!!!!! NIESTACJONARNY LEK

Post autor: MikaNeko »

Hmm jednak nie do końca wierzyłabym w rewelacje od osób z biura rekrutacji, bo nie zawsze muszą wszystko wiedzieć najlepiej ^^ Ale z drugiej strony nie zdziwiłabym się specjalnie jakby zostały przyjęte jakieś wybrane osoby spod progu Prawdę znają tylko władze uczelni i studenci niestacjonarni, ale większość nawet nie ma odwagi się przyznać, że jest na płatnych, więc raczej nic się nie dowiecie i teraz nie ma co już tego roztrząsać.
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: OSZUKALI NAS !!!!!!!!!! NIESTACJONARNY LEK

Post autor: formica »

tom_ek pisze:mnie już nic nie zdziwiznam osobę która miała po niecałe 50 % sic z biol chem fiz a studiuje medycynę we wrocławiu
Lol Po tej uczelni spodziewałam się już chyba wszystkiego, ale nie tego że aż tak nisko upadła.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości