Matura 2013 BIOLOGIA

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: julia.....:):) »

Kasiax pisze:
Anhel pisze:Kasiax pisałaś maturę po raz pierwszy?
drugi
tz drugi raz tylko chemie
trzymam kciuki w dostaniu się
Awatar użytkownika
Scheherazade
Posty: 386
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 22:12

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Scheherazade »

Na Syberii brrr aż mi się zimno zrobiło
Ja też poszukuje pracy, liczę że przyjmą mnie na staż na naszym małym lotnisku bo jak nie to zacznę chodzic po ścianach
Ja też będę trzymac kciuki i życzę więcej wiary w siebie
Awatar użytkownika
Kasiax
Posty: 148
Rejestracja: 8 kwie 2006, o 19:36

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Kasiax »

Ja za Was też trzymam! Julia zmień podpis na jakiś bardziej pozytywny damy radę! (może )

Lepiej widzieć, że szklanka jest do połowy pełna

A mój nawiększy problem polega na tym, że już powiedziałam całej rodzinie, że dobrze chemia mi poszła więc na 100% się dostanę Będzie kompromitacja jeśli stanie się inaczej, ale trudno - takie jest życie
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: julia.....:):) »

Kasiax pisze:Ja za Was też trzymam! Julia zmień podpis na jakiś bardziej pozytywny damy radę! (może )

Lepiej widzieć, że szklanka jest do połowy pełna

A mój nawiększy problem polega na tym, że już powiedziałam całej rodzinie, że dobrze chemia mi poszła więc na 100% się dostanę Będzie kompromitacja jeśli stanie się inaczej, ale trudno - takie jest życie
ja tak samo
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: julia.....:):) »

widać nikogo nie ma
Awatar użytkownika
anusiagd
Posty: 120
Rejestracja: 30 wrz 2008, o 19:46

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: anusiagd »

A ja się zgodzę ze Stalowym- róbcie coś dla siebie przez ten miesiąc ! nie rozkminiajcie tych matur, bo naprawdę już nie ma sensu. Kochani, wszystko zależy teraz od egzaminatorów i przeznaczenia. Jesteście super ludźmi, pracowitymi, wartościowymi i jak nawet się nie uda to nie jest koniec świata,spróbujecie jeszcze raz. Albo będziecie kimś innym- wiem, że dla wielu to nie do pomyślenia, ale możecie być bardzo bardzo dobrzy również w innym zawodzie! Mimo wszystko trzymam kciuki

Ja tez szukam pracy ale tez nigdzie mnie nie chca. Fakt, musze wyrobic ksiazeczke jak chce z jedzeniem, a do tego musialam poczekac na jakis pieniadz, ale juz niedlugo czeka mnie wycieczka do sanepidu.

Co robie? Wczoraj bylam na Mierzei Wiślanej ogladac kormorany i czaple. Bylismy z takim doktorkiem z biologii UG, jej, koles mial taka wiedze. Bo jest Baltycki Festiwal Nauki na Pomorzu A dzisiaj tez mialam jechac na bio na jakies tam rzeczy ale. ale spałam, o. Do tego czytam ksiazki, biegam /roweru niestety nie posiadam /, coś sprzątnę, bo nie moge ogarnac pokoju, spotykam sie ze znajomymi i ogladam Skinsówltlol2, stwierdzilam ze seriale na odmózdzenie do super sprawa i mnie jakoś wcągnęło!

Robcie cos dla siebie, nawet zacznijcie szydelkowac
Awatar użytkownika
m_ichalina
Posty: 129
Rejestracja: 24 maja 2010, o 11:51

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: m_ichalina »

Ja tam wolę przeglądać zad z matury, analizowac po kolei jeszcze raz każde zad, poradzić się na forum odnośnie odpowiedzi do jakiś zad, szukać w podręcznikach potwierdzeń do moich odpowiedzi. W ten sposób będę lepiej przygotowana na wizytę w oke i walke o punkty.
A lenistwo jakie ogarnia jest przerażające. Nic mi się nie chce. Ramo muszę wstać po 7, bo mam 5-letniego brata, który codziennie rano mnie budzi przed wyjściem do przedszkola.
Pilnuje moją kotę, która we wtorek przeszła dwie operacje.
Piszę na kartce, gdzie będę składać na studia i ju wiem, że musze szykowac ponad 1000zł.
A pracy nigdzie dla mnie tu nie ma. No, w sierpniu mogę iść do pracy w szmateksie, ale tam sie pracuje nawet w niedzielę.
Ze znajomymi urwały mi sie kontakty, bo ja jak durna uczyłam się do tej biologi.
Lipa, jeszcze w następnym tygodniu jadę do babki na wieś i musze pomagac na polu
Awatar użytkownika
proximeaccessit
Posty: 256
Rejestracja: 12 mar 2010, o 01:09

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: proximeaccessit »

Dlaczego chcesz szykować 1000 zł? Na samą rekrutację?! To chyba składasz na wszystkie uczelnie w Polsce -)
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: PalmaKokosowa »

ja też tego nie rozumiem. progi na 2-przedmiotowe są bardzo podobny, złóż na 2-3 i wystarczy chyba, że masz nadmiar hajsu
Awatar użytkownika
Wanilia90
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2010, o 16:49

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Wanilia90 »

Ja składam na lekarski, stome i farmacje, wszystko na SUMie.Wydaje mi się,że lepiej rozsądnie się zastanowić,żeby nie składać w 10 miejsc i tracić bezsensownie kasy.Ja przestałam już analizować zadania bo i tak nic już nie zmienie.Czas spędzam głównie z moim 5 letnim, chorym na autyzm siostrzeńcem.Nie mogę się przy Nim nudzić Wam również radzę zająć się czymś pożytecznym, bo do 30 to można sfiksować myśląc tylko i wyłącznie o tym czy się dostanę czy nie.Będzie co ma być
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: czornydanio90 »

i ja tam:), choć zastanawiam się jeszcze nad Białym
Awatar użytkownika
Kasiax
Posty: 148
Rejestracja: 8 kwie 2006, o 19:36

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Kasiax »

PalmaKokosowa pisze:ja też tego nie rozumiem. progi na 2-przedmiotowe są bardzo podobny, złóż na 2-3 i wystarczy chyba, że masz nadmiar hajsu
ja też wydam ponad 600zł i składam na 2 przedmiotowe, ale różnica 1 punktu może o wszystkim przesądzić
Awatar użytkownika
pyati
Posty: 460
Rejestracja: 3 wrz 2009, o 17:17

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: pyati »

Nieźle 1000 zł na rekrutajce Ja składam tylko na analityke, biologię i chemię. Na chemię nie chciałam, ale teraz boję się, że nie dostanę się na bio A za rok poprawiam, chyba, że zechcą mnie na analityce, to wtedy nie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości