Bydgoszcz lepsza od Poznania

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
qazwsx
Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2010, o 09:29

Bydgoszcz lepsza od Poznania

Post autor: qazwsx »

z poradnika starszej kolezanki: w bydgoszczy wszystko mamy w jednym miejscu (budunki CM i szpitale), w poznaniu budynki UMed sa porozrzucane, o szpitalach nie wspomne, poza tym ta nieszczesna biofizyka - w p-niu mozna oblac za brak znakow interpunkcyjnych, tzn zwykle kucie na pamiec bez zrozumienia, a w bydogszczy rzeczywiscie ucza tego na rozum. i anatomia jest jeden rok, a w poznaniu 3 semestry (1,5 roku)
dostac sie latwiej dlatego wszscy mysla ze poziom jest nizszy a to nieprawda.
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

Re: Bydgoszcz lepsza od Poznania

Post autor: jankes_medyk »

buahaha dobre - ranking uczelni na podstawie co gdzie sie znajduje".zenada

nawet nie chce mi sie pisac, co powinno sie uwzgledniac w wyborze uczelni, jakie kryteria brac pod uwage, bo to sprawa indywidulana.ale Twoje sa bynajmniej komiczne

masz jeszcze z miesiac czasu na wybor, miejmy nadzieje sluszny i bardziej rozumny"
MikaNeko
Posty: 65
Rejestracja: 6 lip 2009, o 20:34

Re: Bydgoszcz lepsza od Poznania

Post autor: MikaNeko »

A skąd taka wielka niechęć do Poznania? Czyżby starsza koleżanka oblała biofizykę, przeniosła się do Bydgoszczy i musiała się podbudować? A oblała oczywiście jedynie przez znaki interpunkcyjne - dawno nie słyszałam czegoś równie zabawnego A co do anatomii to uważam, że trwa 1,5 roku to akurat zaleta tej uczelni a nie wada. A i w razie jakby ktoś się przestraszył tego porozrzucania budynków - to naprawdę nic strasznego i pełni niezaprzeczalne funkcje prozdrowotne, turystyczne i integracyjne
Darek_K
Posty: 62
Rejestracja: 14 maja 2010, o 15:57

Re: Bydgoszcz lepsza od Poznania

Post autor: Darek_K »

Ja myślę nad studiowaniem medycyny (lub farmacji) w Bydgoszczy, przez to że jednak mam bliżej. Co do anatomii to racja: 1,51rok (to lepiej).
Co do zakuwania to słyszałem podobne zdania o innych przedmiotach na UM w Poznaniu (nie wiem czy prawdziwe). gtOsobiście nigdy nie uczę się na pamieć tylko na logike .
Tak myślę że obie uczelnie są jednakowo dobre, a to czy się dobrze studiuje i ma się sukcesy to zależy od studenta i jego podejścia.
Darek_K
Posty: 62
Rejestracja: 14 maja 2010, o 15:57

Re: Bydgoszcz lepsza od Poznania

Post autor: Darek_K »

szczera rekrutacja do Bydgoszczy jest bardziej dziwna niż na UM w Poznaniu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości