Terminy

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Re: Terminy

Post autor: Molcia »

MikaNeko Dziękuję bardzo za szybkie rozwianie wątpliwości. Morfologię i okulistę to i tak przyda się zrobić, na szczęście mało z tym zachodu. Teraz muszę znaleźć tego lekarza medycyny pracy i się umówić.
ar33k
Posty: 538
Rejestracja: 29 gru 2009, o 12:45

Re: Terminy

Post autor: ar33k »

MikaNeko, według tego co mówi regulamin rekrutacji to tylko Ci, którzy się zakwalifikowali.

"Kandydaci znajdujący się na wywieszonych listach rankingowych objęci limitem przyjęć zobowiązani są do złożenia oryginału świadectwa dojrzałości w terminie wyznaczonym przez Wydziałowe Komisje Rekrutacyjne. Listy rankingowe będą uaktualniane w terminach wyznaczonych przez Wydziałowe Komisje Rekrutacyjne i będą zamieszczone na stronie internetowej Uczelni."

Chociaż, łatwiej będzie zadzwonić już po ogłoszeniu list i się dowiedzieć.
Awatar użytkownika
karolaa
Posty: 72
Rejestracja: 19 maja 2010, o 13:30

Re: Terminy

Post autor: karolaa »

Hej , ja dzisiaj wysłałam papiery i się zastanawiałam na jaką ulicę na bukowską czy na Fredry, ale w końcu wysłałam na bukowską, dobrze? A i jeszcze jedno ja nie wkładałam do teczki orzeczenia, bo tam nic nie było napisane , a przy najmniej ja nie widziałam , czy trzeba było je dodać teraz już
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: Terminy

Post autor: Stazystka »

[quote="MikaNeko"]zzz18 w takim razie myślę, że dobrze założyłaś

oby
Awatar użytkownika
Kasiax
Posty: 148
Rejestracja: 8 kwie 2006, o 19:36

Re: Terminy

Post autor: Kasiax »

MikaNeko pisze:Kasiax w Poznaniu w zeszłych latach było inaczej niż na innych uczelniach i wszyscy chętni z listy rankingowej (która zawiera uszeregowanych punktami wszystkich kandydatów, którzy spełnili kryteria rekrutacji) musieli dostarczyć oryginały od razu do wskazanego terminu. Na tej podstawie układano listę przyjętych i tyle. Jeśli ktoś był np 250 na liście, ale nie złożył od razu papierów wypadał. Z tego co wiem nic się nie zmieniło w tej kwestii.

Właśnie wiem, że w ubiegłych latach trzeba było dać papiery nawet jesli nie nie jest na liście, a teraz powiedziano mi, że papiery daje się dopiero jak jest się na liście
Awatar użytkownika
Seziel
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2009, o 19:27

Re: Terminy

Post autor: Seziel »

Inne pytanie - w polu z kategorią wojskową zaznaczam Poborowy - kat A czy Przeniesiony do rezerwy"? Na moje to to drugie, ale chcę się upewnić.
ar33k
Posty: 538
Rejestracja: 29 gru 2009, o 12:45

Re: Terminy

Post autor: ar33k »

Przeniesiony do rezerwy.
Awatar użytkownika
Seziel
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2009, o 19:27

Re: Terminy

Post autor: Seziel »

dzieki za szybka odpowiedź

dalej - wpisywać ocenę z religii czy nie?
ar33k
Posty: 538
Rejestracja: 29 gru 2009, o 12:45

Re: Terminy

Post autor: ar33k »

Ktoś gdzieś pisał, że dzwonił do Rekrutacji i mówili mu, że nie. Ja osobiście też nie pisałem.
fre
Posty: 23
Rejestracja: 18 maja 2010, o 18:33

Re: Terminy

Post autor: fre »

Ja dzisiaj dzwoniłam i panie mi powiedziały, że religię powinno się wpisać Więc chyba nie ma to znaczenia. Potem mój kolega dzwonił drugi raz, żeby sprawdzić czy jemu powiedzą to samo i też się dowiedział, że należy wpisać) więc chyba wychodzi na to, że im to obojętne.
ar33k
Posty: 538
Rejestracja: 29 gru 2009, o 12:45

Re: Terminy

Post autor: ar33k »

Jak się wpisze w dodatkowy to i tak do średniej się nie wlicza.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości