Rekrutacja 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Piotrek_m
Posty: 34
Rejestracja: 9 maja 2010, o 10:35

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Piotrek_m »

Hej!

Uiściłem opłatę rekrutacyjną tydzień temu i do tej pory nie dostałem żadnego potwierdzenia. Jak jest z tym u Was, macie już potwierdzenie?

Trochę się nie pokoję czy wszystko dobrze zrobiłem

Pzdr!
stokrotka100
Posty: 102
Rejestracja: 26 sty 2008, o 22:05

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: stokrotka100 »

No ale jeśli wysyłałeś przelewem bankowym to Twoim potwierdzeniem jest potwierdzenie takiego przelewu, które albo dostałeś na poczcie albo które możesz wydrukować z internetu
Bo z tego co kojarzę to uczelnia sama z siebie żadnego potwierdzenia nie wysyła.
No a jeśli płaciłeś w kasie PAMu to tam też Ci pani pewnie dała jakiś kwitek potwierdzający przyjęcie pieniędzy za opłatę rekrutacyjną.
I jeden z tych 3 kwitków (bo nie wiem z której metody korzystałeś) trzeba chyba było dostarczyć PAMowi? Albo mi się już pomyliło, w każdym bądź razie jeśli zapłaciłeś to możesz być spokojny, że pieniądze nie zginą:)

pozdr
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Stazystka »

a oni w ogole gdzies na Twoim koncie potwierdzaja dojscie oplaty? Chyba nie. Zreszta dowod wplaty masz, wysylasz go, wiec jak do nich nie dojdzie to juz ich problem, oplata przez Ciebie zostala wyslana wiec luz
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Stalowy »

Ja w czwartek wysłałem priorytetem poleconym wniosek i dowód wpłaty, a w piątek wieczorem dostałem od nich maila, że dziękują za dostarczenie dokumentów (znając Pocztę Polską sam byłem zdziwiony )
Piotrek_m
Posty: 34
Rejestracja: 9 maja 2010, o 10:35

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Piotrek_m »

Ok, dzięki za odpowiedzi

Gdy wyślę już wydrukowany formularz + dowód wpłaty to dostanę maila od PAMu potwierdzającego odbiór tych dokumentów tak?:)
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Stalowy »

Tak jest, gdy tylko go dostaną

Pamiętaj, że biuro rekrutacji nie gryzie i gdybyś miał kiedykolwiek naprawdę poważne i naglące wątpliwości - możesz się śmiało do nich zwrócić
Piotrek_m
Posty: 34
Rejestracja: 9 maja 2010, o 10:35

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Piotrek_m »

Okej thx
Freeq06069

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Freeq06069 »

Myslicie ze prog w Szczecinie spadnie ze wzgledu na to ze wrocili do rozszerzonej fizyki ( ktora pisalo prawie 1000 osob mniej niz w zeszlym roku)
gajuss19
Posty: 199
Rejestracja: 9 lip 2008, o 21:20

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: gajuss19 »

oczywiscie ze spadnie. Zawsze na uczelniach z rozszerzona fizyka sa mniejsze progi. Ale na jakis kolosalny spadek bym nie liczyl.
Awatar użytkownika
agape
Posty: 155
Rejestracja: 10 lip 2009, o 15:45

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: agape »

Zawsze na uczelniach z rozszerzona fizyka sa mniejsze progi.

niby tak, ale PAM jest jedyną uczelnią która chce fizykę, a matematyki wcale nie bierze pod uwagę. gdzie złożą więc ludzie z fizyką a bez matmy? a duża konkurencja nie wróży nic dobrego"
Freeq06069

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Freeq06069 »

gajuss19 pisze:oczywiscie ze spadnie. Zawsze na uczelniach z rozszerzona fizyka sa mniejsze progi. Ale na jakis kolosalny spadek bym nie liczyl.
Tym bardziej, ze PAM to jedyna uczelnia w Polsce, ktora wymaga rozszerzonej fizyki, tzn. nie jest ona wymienna np. na podstawowa fizyke albo na matme. Raczej malo prawdopodobne zeby progi spadly do poziomu 215 (sprzed dwoch lat), ale myslicie, ze mozna liczyc na 5-7 punktowy spadek
Freeq06069

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: Freeq06069 »

Agape, fizyke rozszerzona pisalo duuzo mnniej osob niz rozszerzona matme, wiec to chyba dobrze dla kandydatow z rozszerzona fizyka A poza tym rozszerzona fizyka jest honorowana takze w lodzi, wroclawiu, olsztynie na przyklad.
Awatar użytkownika
agape
Posty: 155
Rejestracja: 10 lip 2009, o 15:45

Re: Rekrutacja 2010

Post autor: agape »

rocznik 90 i starsze wybierając się na medycynę nie zdawały matmy a fizykę - jeśli wcześniej się nie dostali teraz będą walić na szczecin.
tak czuję
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości