Kirunek studiów związanych z chemią

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
marqo
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2010, o 20:56

Kirunek studiów związanych z chemią

Post autor: marqo »

Chodzi o to,że jest już prawie po maturze każdy po części zna swoje wyniki, Jestem po rozszerzonej chemi, podstawowym angielskim,polskim i matematyce i nie wiem co dalej myślę o zwykłej chemi na Uniwersytecie Gdańskim ale tak jak początkujący nawet jeszcze nie student nie wiem co i jak.Ludzie w skórcie chodzi mi o to żeebyście mi doradzili i pomogli może już studiujecie cos na ug i możecie mnie wgłębic w temat.
Awatar użytkownika
prezesowaaa
Posty: 234
Rejestracja: 18 cze 2009, o 22:58

Re: Kirunek studiów związanych z chemią

Post autor: prezesowaaa »

rób to co lubisz jeżeli zdawalaś chemie to idz na normalna chemie - wiem od znajomych ze dobrze im się studiuje ew. jakas biotech., na polibudach aż sie roi od kierunków do ktorych liczą chemię kazdy kierunek ma swoje jaśniejsze i ciemniejsze strony -) myslę ze przez sugerowanie się czyimiś radami mozesz zle wybrać i później załować.
chomikdzikus
Posty: 18
Rejestracja: 29 maja 2010, o 15:18

Re: Kirunek studiów związanych z chemią

Post autor: chomikdzikus »

Ja podobnie.liczę tylko i wyłącznie teraz na kierunek chemiczny. Po tegorocznej maturze z biologii farmacja poszła. Teraz zastanawiam się nad technologią chemiczną. W przyszłości kręci mnie praca w przemyśle farmaceutycznym, ew. kosmetycznym. Może takie coś Cię zadowoli:)?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości