Moje rozważania

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
asasas
Posty: 174
Rejestracja: 13 gru 2009, o 19:39

Re: Moje rozważania

Post autor: asasas »

biolog85 pisze:Drodzy Użytkownicy!
Lepiej użalać się nad tym jakie CKE jest złe, jaka trudna była matura, jaki egzaminator jest zły. (.) Ale tak jak pisałem wcześniej – wina będzie CKE, bo przecież nie wasza własna.
Nie wiem jak tegoroczna matura wypadnie, ale zeszłoroczna to był po prostu śmiech i jak osoby z wynikiem zeszłorocznym 167 zostawią swoje biotechnologie, analityki etc. i pozajmują ostatnie miejsca tegorocznym 166 to oni będą mieli powody do użalania.

Gdyby do rekrutacji liczyły się wyniki z bieżącego roku, wtedy matura mogłyby być raz banalnie prosta a następnie morderczo trudna i nikt nie miałby prawa mieć pretensji.
Awatar użytkownika
margo91
Posty: 411
Rejestracja: 6 maja 2010, o 20:20

Re: Moje rozważania

Post autor: margo91 »

Zastanawiałam się czy jest sens w komentowaniu Twojego postu biolog85.

Moim zdaniem założenie wątku z pytaniami maturalnymi był dobrym pomysłem. Wiele spraw można było poruszyć. Pytania, które dotyczyły rzeczy całkiem odbiegających od zadań maturalnych, służyły powiększeniu swojej wiedzy na najróżniejsze tematy biologiczne.

To forum, jest wg mnie bardzo udane, można pożartować, porozmawiać na poważne tematy, nauka staje się przyjemniejsza.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości