nagrody na Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
Awatar użytkownika
trombocytofag
Posty: 6
Rejestracja: 11 cze 2010, o 23:49

nagrody na Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej

Post autor: trombocytofag »

Jakie są nagrody na Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej na poszczególnych etapach?

Słyszałem o uczelniach, pytam o nagrody rzeczowe
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: nagrody na Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej

Post autor: lith »

Na wojewódzkich to zależy dużo od województwa jak się ogarnie. Były województwa z książką za kilka pierwszych miejsc, a były i tak jak u mnie np. nagrody dla wszystkich miejsc, w tym te czołowe na prawdę fajne. Na centralce też całkiem przyzwoicie było , co jest głównie zasługą małych zielonych jabłkowych pudełeczek dla top 10.
Oprócz tego sterty makulatury Ogólnie imo przy innych konkursach bardzo dobrze wypada.
Awatar użytkownika
pio91
Posty: 306
Rejestracja: 26 maja 2010, o 11:59

Re: nagrody na Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej

Post autor: pio91 »

U mnie na wojewódzkim był stół szwedzki, każdy brał co chciał . Był rower, teleskop, lornetki, MP4 , . , dla ostatniej osoby było jeszcze parę książek do wyboru.
Zupełnie inaczej było rok temu, były dla każdego książki, a dla tych co dostali się do ustnego coś w torbach.
Jakie będą nagrody zależy od sponsora, np. w innych województwach były inne nagrody.
paweljp1
Posty: 53
Rejestracja: 16 paź 2009, o 18:17

Re: nagrody na Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej

Post autor: paweljp1 »

u nas wszyscy finaliści z ustnego dostali po dwie książki, a my, którzy przeszliśmy do centralnego dostaliśmy przenośne odtwarzacze DVD.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości