Zbiór Zadań przygotowujący do testów na Akademię Medyczną

Z gr. φύσις (przyroda) - nauka o przyrodzie w najszerszym znaczeniu tego słowa. Fizyka w szkole, fizyka na studiach. Zadania domowe z fizyki. Doświadczenia fizyczne.
sereckk
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2010, o 20:00

Zbiór Zadań przygotowujący do testów na Akademię Medyczną

Post autor: sereckk »

Witam serdecznie. Z góry piszę, że głupio mi w 1 poście prosić Was o pomoc, ale sprawa tego wymaga.

Otóż mój nauczyciel od fizyki dał mi dzisiaj skserowane zadania z jakiegoś zbioru zadań z fizyki - który miał przygotowywać studentów na egzaminy wstępne na Akademię Medyczną. Podobno to bardzo popularny zbiór. Przewertowałem internet w poszukiwaniu tego zbioru, ale to jak szukanie igły w stogu siana. Tak więc moje pytanie: spotkał się ktoś z takimi zadaniami?
1.jpg
1.jpg (10.01 KiB) Przejrzano 337 razy
I mógłby mi podać tytuł, wydawnictwo, autora, cokolwiek. Będę pisał z tych zadanek, tylko z innego działu jutro sprawdzian, stąd bardzo potrzebna mi Wasza pomoc.

Pozdrawiam.
ar33k
Posty: 538
Rejestracja: 29 gru 2009, o 12:45

Re: Zbiór Zadań przygotowujący do testów na Akademię Medyczną

Post autor: ar33k »

To jest ze zbioru Andrzeja Persony Fizyka - wybór testów z egzaminów wstępnych. wyd. Medyk.
sereckk
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2010, o 20:00

Re: Zbiór Zadań przygotowujący do testów na Akademię Medyczną

Post autor: sereckk »

Dzięki koleżko ratujesz mi zycie, tylko wie ktoś może teraz czy idziecie Ebooka z tego dorwać? Bo nie potrafię znaleźć?

Ewentualnie byłby ktoś rad zeskanować mi zadania z działu termodynamika, w razie potrzeby nawet odpłatnie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości