woj-lek, szkolenie wojskowe 1.09

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
fk89
Posty: 43
Rejestracja: 6 sty 2007, o 14:00

woj-lek, szkolenie wojskowe 1.09

Post autor: fk89 »

Hej, mam takie pytanie, czy po ewentualnym dostaniu się na woj-lek powiedzmy w ramach tych 60 miejsc z MONu, czy koniecznie trzeba się stawić na tym szkoleniu wojskowym 1 września? Planuję wyjechać do pracy za granicę od lipca i mogłabym wrócić najszybciej 15 września, gdybym się zdecydowała.
czy to jest jakieś długie szkolenie, czy tylko podpisanie umów z tym Rektorem Komendantem.i czy nie ma żadnej możliwości odpracowania tego później?
Dajcie znać:)
negrano
Posty: 14
Rejestracja: 4 cze 2009, o 22:13

Re: woj-lek, szkolenie wojskowe 1.09

Post autor: negrano »

jest to podstawowe szkolenie wojskowe trzeba sie stawic
to juz jest wojsko a nie cywil
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: woj-lek, szkolenie wojskowe 1.09

Post autor: Stalowy »

Niestawienie się to dezercja sąd polowy rozszczelanie
fk89
Posty: 43
Rejestracja: 6 sty 2007, o 14:00

Re: woj-lek, szkolenie wojskowe 1.09

Post autor: fk89 »

Dzięki kurcze, ale przesadzili z tym wrześniemtrochę więcej wyobraźni i domyśliliby się, że w ten sposób niweczą plany udanych wakacji lub choćby tak jak w moim przypadku-podjęcia pracy.

Chociaż ja właściwie już zdecydowałam, i skoro ktoś narzuca niegodziwe warunki, nie będę z kimś takim wchodzić w żadne układy (a tak serio, to i tak bym się pewnie nie dostałajeśli cudownie udałoby mi się poprawić maturę o cały punkt, czyli w najlepszym wypadku 2%, będę mieć 225).
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: woj-lek, szkolenie wojskowe 1.09

Post autor: Grzybu123 »

Jakie wakacje? Dostajesz się, jesteś wcielony i masz już żołd. Poza tym nie można już opuszczać granicy państwa bez pozwolenia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości