nietsacjonarne lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
likwidacja konta

nietsacjonarne lekarski

Post autor: likwidacja konta »

na stronie GUM znalazlam inf., ze semestr kosztuje 9000,

jednak, nie moge znalezc inf. czy moze ostatni rok/ sem. jest za darmo, a nie powiem, ze mam taką cicha nadzieję

moze ktos sie orientuje
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Mårran »

Ja znalazłam info płatność za sem. I - XI wynosi 9000 zł", tak więc wychodzi na to, że ostatni semestr za free

PS mały offtopik: mógłby ktoś wreszcie uwzględnić, że uczelnia ponad rok temu zmieniła nazwę na uniwersytet? Z góry dziękuję
Pani Buka
likwidacja konta

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: likwidacja konta »

dzieki dobr i to
klepsydra
Posty: 105
Rejestracja: 4 maja 2009, o 17:08

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: klepsydra »

JAKI OBSTAWIACIE PROG PUNKTOWY NA NIESTAC. LEK I LEK DENT ?:) MNIEJ NIZ 152 ?
Awatar użytkownika
Tomo128
Posty: 36
Rejestracja: 8 wrz 2007, o 15:05

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Tomo128 »

W tym roku będzie napewno znacznie niższy niż w poprzednim, ponieważ matury trochę inne były, tak poza tym krajowa średnia też jest niższa niż ubiegłoroczna.
Waga
Posty: 34
Rejestracja: 19 mar 2010, o 19:51

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Waga »

A ja sie chciałam zapytać czy ktoś wie jak to wygląda z przeniesiem na stacjonarne po pierwszym roku. Wystarczy poprawić mature? czy też jakaś określona średnia? Bo w każdej uczelni jest inaczej a nie mogłam znależć żadnej informacji
likwidacja konta

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: likwidacja konta »

oj, to ja tez podbijam pytankobo rok to rok, jakas pozyczke sie wezmie, ale juz drugi- to bym chyba musiala zaczac dzilac na wschodniej granicy
parapet
Posty: 16
Rejestracja: 2 lip 2010, o 04:07

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: parapet »

z tego co wiem to trzeba poprawić maturę żeby się przenieść
likwidacja konta

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: likwidacja konta »

oki , ale poxniej, jak sie juz dostaniemy (co daj Boze) na dzienne, to nie trzeba jakiejs chorendalnej sredniej miec, zeby na drugi rok nas przesuneli ( bo w lublinie trzeba miec 4,75 )
parapet
Posty: 16
Rejestracja: 2 lip 2010, o 04:07

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: parapet »

z tego co wiem o wszystkim decyduje matura.

a sredniej 4,75 to raczej nie na pierwszym roku są do sredniej wliczane 3 przedmioty : anatomia, histologia i chemia. o ile z chemii nie jest trudno o dobrą ocene to z tych dwóch pozostałych już gorzej. 4,75 to pewnie mało kto na roku będzie miał.
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Sephora »

a wiecie może jaki był pierwszy próg, bo ostatni to 152 ale to pewnie pod koniec we wrześniu ?
likwidacja konta

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: likwidacja konta »

oj, pojecia nie mam, co do progów


parapet
- dzieki
Awatar użytkownika
Zahara
Posty: 211
Rejestracja: 26 lut 2010, o 11:31

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Zahara »

ja tez sie podłączam do pytania o ostateczny prog, mam 151 i cicha nadzieje. bedzie nizszy niz zeszloroczny? tylko zeby do Bdg za duzo osob z Gdanska nie odchodzilo.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości