Matura 2010 - CHEMIA

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
yecur
Posty: 389
Rejestracja: 2 cze 2010, o 09:02

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: yecur »

no ale co wy mowicie:) przeciez na tym forum sa same prymusy to jak mozecie miec jakies watpliwosci:))
Awatar użytkownika
Tesco
Posty: 254
Rejestracja: 8 maja 2009, o 14:00

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: Tesco »

Stalowy,ltgłaszcze
Awatar użytkownika
prezesowaaa
Posty: 234
Rejestracja: 18 cze 2009, o 22:58

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: prezesowaaa »

Nie, to będzie tak:

8 rano- powstaje temat Jakie macie wyniki z ? Chwalcie się!"

I pierwsze 3 strony tematu to posty:
99, chemia 100. wystarczy? ///?!??!?!?!?!?!? POMOCY"

100, chemia 100. uczyłem się tydzień przed, prościzna"

"biologia 100, chemia 100, ale planuję polonistykę."

"biologia 100, chemia 100, myślicie, że progi spadną?!"

Do 30 września mamy rozrywkę zagwarantowaną, a później od nowa


Dzieki za pelne odmozdzenie przed egzaminem z organiki polonistyka wymiata

30.06 nie bedzie dalo sie wejsc na forum z powodu przeciazenia jak zawsze:P ale moze to i dobrze
Awatar użytkownika
Zegar
Posty: 379
Rejestracja: 1 maja 2007, o 00:47

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: Zegar »

prezesow pisze:Nie, to będzie tak:
"biologia 100, chemia 100, ale planuję polonistykę."
No to już poszłaś po całości
Awatar użytkownika
prezesowaaa
Posty: 234
Rejestracja: 18 cze 2009, o 22:58

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: prezesowaaa »

Zegar pisze:
prezesow pisze:Nie, to będzie tak:
100, chemia 100, ale planuję polonistykę."
No to już poszłaś po całości

nie ja, tylko kolega str wczesniej:P ja go tylko zacytowałam:P
Awatar użytkownika
Zegar
Posty: 379
Rejestracja: 1 maja 2007, o 00:47

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: Zegar »

A, sory Używaj opcji quote, ułatwia zycie kazdej pani domu.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: godziasia »

heh, no wiecie, ktoś może mieć 260, a złożył tylko do miasta Kraka no i będzie lament, co ja zrobię?
no i 30 czerwca to trzeba serwery jakoś wspomóc, jakiś Powerade czy cuś w tej podobie, bo się wątki nie będą otwierać cały dzień, tak samo jak chyba po maturze z bio
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: Stalowy »

I chemii.

O dziwo, po fizyce w tym roku był spokój i cisza ^^
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: lith »

Bo chyba dla większości piszących fize była to już ostatnia matura. i nie byli w stanie dostać się na forum (wbrew pozorom łatwo o literówkę w adresie )
Awatar użytkownika
Tesco
Posty: 254
Rejestracja: 8 maja 2009, o 14:00

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: Tesco »

Dzięki, że pomysł z polonistyką się spodobał

My tu się chichramy, ale pewnie są tacy agenci na świecie co tak myślą, albo mogą postąpić
yecur
Posty: 389
Rejestracja: 2 cze 2010, o 09:02

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: yecur »

coraz wiecej uczelni honoruje wyniki z samej biologii i chemii wiec myslę ,ze to zwiekszy szanse dostania sie na ten kierunek ,a tzw pierwsze listy rankingowe powiedzmy sobie szczerze o niczym nie swiadcza a sa jedynie lista osob ,ktore osiagnely najwyzsze wyniki w calej Polsce a to czy rzeczywiscie bedziemy studentami dowiemy sie pod koniec lipca o ile nie pozniej:)
Awatar użytkownika
prezesowaaa
Posty: 234
Rejestracja: 18 cze 2009, o 22:58

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: prezesowaaa »

yecur pisze:coraz wiecej uczelni honoruje wyniki z samej biologii i chemii wiec myslę ,ze to zwiekszy szanse dostania sie na ten kierunek ,a tzw pierwsze listy rankingowe powiedzmy sobie szczerze o niczym nie swiadcza a sa jedynie lista osob ,ktore osiagnely najwyzsze wyniki w calej Polsce a to czy rzeczywiscie bedziemy studentami dowiemy sie pod koniec lipca o ile nie pozniej:)

niektorzy beda juz wiedzieli 30czerwca P
Awatar użytkownika
Mataforgana_a
Posty: 39
Rejestracja: 5 lip 2009, o 14:12

Re: Matura 2010 - CHEMIA

Post autor: Mataforgana_a »

Mnie stres doprowadza to obgryzania paznokci i wyrywania włosów z głowy. Wchodzę kilka chwil wcześniej na forum po to, by jeszcze bardziej się dobić. Trzeba oswajać się ze smutkiem albo się bać, żeby później być mile zaskoczonym. No i tak sobie Was czytam. i czytam. W końcu zamiast się zdołować wybucham śmiechem po przeczytaniu ostatniej strony z tekstami, których prawdopodobnie cała masa pojawi się 30 albo jeszcze wcześniej
Najbardziej rozbawiła mnie polonistyka, której tłem były stuprocentowe wyniki z bioli i chemii.

Sama studiowałam polonistykę przez rok. Zrezygnowałam, bo zdecydowałam, że warto wykopać pogrzebane wcześniej marzenia i iść na ukochaną weterynarię. Zobaczymy co z tego będzie. Jednak nie jestem dobrej myśli. Arkusze z lat ubiegłych rozwiązywałam na 85-96%. Nawet z 2008, który uchodzi za jeden z trudniejszych napisałam na 86%. Ale za to arkusz z 2010 mnie zmiażdżył. Chemia była prostsza, ale też nie należała do łatwych.

Życzę Wam wszystkim powodzenia.
Zawsze możecie spróbować za rok. Ja już jestem stara. Odpadł mi rok polonistyki i następny, kiedy to się przygotowywałam do matury 2010. Zatem w sumie dwa lata do tyłu.
Mam tylko nadzieję, że progi spadną na tyle, bym się załapała. Tylko nadzieja moją pocieszycielką.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości