Prezentacja z oceny oddzialywania na srodowisko.

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Domel
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2006, o 09:35

Prezentacja z oceny oddzialywania na srodowisko.

Post autor: Domel »

Witam wszystkich!

Prosze o pomoc.
Pilnie potrzebuje jakiejs prezentacji w powerpointcie na temat wplywu dowolnej dzialalnosci gospodarczej na srodowisko. Jezeli ktos ma i mogłby mi przeslac bede zobowiazany

Pozdrawiam
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Prezentacja z oceny oddzialywania na srodowisko.

Post autor: Iwus »

Jesli ktoś przeprowadza takie oceny i zna się na tym,niech się skontaktuje,bo ja nic z tego nie rozumiem.A musze napisąć pare ocen
fiatlux
Posty: 27
Rejestracja: 9 lis 2006, o 09:27

Re: Prezentacja z oceny oddzialywania na srodowisko.

Post autor: fiatlux »

Domel pisze:Pilnie potrzebuje jakiejs prezentacji w powerpointcie na temat wplywu dowolnej dzialalnosci gospodarczej na srodowisko
robiłam cos takiego ze dwa lata temu na studiach, ale niestety gdzieś się zawieruszyło
z tego co pamiętam to ciekawe się to robiło (zdecydowałam się na składowisko), więc może jednak spróbujesz sam
z tym że mało miało to wspólnego z ocenami jakie wykonuje się w urzędach.
Jesli ktoś przeprowadza takie oceny i zna się na tym,
nie zajmuje się tym ponieważ jestem tylko na stażu (i właściwie niczym się nie zajmuję ), ale facet, który siedzi w tym samym pokoju robi często oceny, na początku miał jakieś tam problemy (dokładnie jak sie ustosunkować do wniosków społeczęnstwa), ale teraz pisze oceny i jak narazie nikt sie nie skarżył
także jak coś to mogę się podpytać o coś
tylko dopiero w poniedziałek bo na zjazd uciekam i mnie nie będzie
pozdrawiam
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Prezentacja z oceny oddzialywania na srodowisko.

Post autor: Iwus »

fiatlux, jak znajdziesz to o składowisku to podeślij mi
nie mam pomysłyu jak to zrobić,pierwszy raz coś takiego robię.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości