egzamin gimnazjalny

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
Ania__
Posty: 48
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 14:59

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Ania__ »

A i niektórzy sobie nastukali.
Warto należeć do szczęśliwców, których nie napadły radioaktywne biedronki .
A najlepsza jest świadomość, że gdybym pisała, miałabym tak co najmniej 15 punktów mniej.
Dzisiaj przez radiowęzęł nasza dyrektorka przedstawiała nam ogólne wyniki egzaminu. Zawsze rywalizujemy z drugą szkołą, więc oczywiście emocje były nieprawdopodobne. Śmiać mi się chciało, bo w obu częściach przegraliśmy o 0,1 %.
Nie chce mi się już chodzić do tej szkoły, tym bardziej, że ostatnio tylko oglądamy jakieś głupie amerykańskie komedie.
A ja mam coś chyba ze 175 punktów i się nie zastanawiam, czy się dostanę czy nie.
A kto ma się dostać, jak nie my?gt
Awatar użytkownika
paaula
Posty: 1673
Rejestracja: 18 sty 2009, o 21:01

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: paaula »

igul5106, A u Ciebie jest 100pkt czy 200?
ILY
Posty: 459
Rejestracja: 17 sty 2010, o 10:29

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: ILY »

a u mnie jest na 200 pkt i ja mam tylko 145 pkt. I to niby najlepszy wynik w klasie. hahahah
żal ! Ale są i ludzie którzy łącznie mają po 70 więc nie jest najgorzej .


a najlepszy wynik w szkole to 153 pkt chyba .
albo 156 nie wiem już dokładnie.

Ale wynik taki ma laureat z chemii i jeszcze jeden chłopak , który ma same 6 właściwie. W ogole jest to wielka niesprawiedliwosc , bo on np z w-fu to nawet na 4 nie zasługuje , a poszedł prosic nauczyciela i ma 6. / A inni biora udzial w zawodach , mega się starają i też mają 6 albo 5.
NIESPRAWIEDLIWOSC !

eeej , te moje 145 pkt przy wam mnie aż przerażają.
do szkoły wprawdzie się dostanę
ale to i tak jest mało.
mam tylko 75 z egzaminów .
60 pkt / 60 z ocen.
+7 pkt pasek
+3 pkt wolontariat.

i tylko tyle.
do finalisty mi odrobinę brakło
ILY
Posty: 459
Rejestracja: 17 sty 2010, o 10:29

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: ILY »

przy was *
mihuZdzihu

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: mihuZdzihu »

Czytając takie posty ciesze się, że uczelnie nie biorą pod uwagę ocen na świadectwie przy rekrutacji na studia. Zawaliła by nas kolejna masa maturalnego spamu jak to nauczyciele podciągają innym oceny, aby zwiększyć im szansę dostania się na uczelnie. Matura w gruncie rzeczy nie jest złym rozwiązaniem.
A co do osób, które mają naciągane oceny to nie ma się co martwić, gdyż w liceum dość szybko takie rzeczy wychodzą. U mnie w klasie na początku września było zapisane 37 osob, po miesiącu odpadło 4. Około 5-10 osób średnio sobie radziło w biochemie, a przyznam, że do tej klasy było się całkiem trudno dostać.
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: witamina110 »

ILY pisze: Ale wynik taki ma laureat z chemii i jeszcze jeden chłopak , który ma same 6 właściwie. W ogole jest to wielka niesprawiedliwosc , bo on np z w-fu to nawet na 4 nie zasługuje , a poszedł prosic nauczyciela i ma 6. / A inni biora udzial w zawodach , mega się starają i też mają 6 albo 5.
NIESPRAWIEDLIWOSC !
haha, to u nas też tak było, żałosne to jest.mam nadzieję, że w liceum będzie mieć 2 z w-f.
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Collo »

witamina110 pisze:
ILY pisze: Ale wynik taki ma laureat z chemii i jeszcze jeden chłopak , który ma same 6 właściwie. W ogole jest to wielka niesprawiedliwosc , bo on np z w-fu to nawet na 4 nie zasługuje , a poszedł prosic nauczyciela i ma 6. / A inni biora udzial w zawodach , mega się starają i też mają 6 albo 5.
NIESPRAWIEDLIWOSC !
haha, to u nas też tak było, żałosne to jest.mam nadzieję, że w liceum będzie mieć 2 z w-f.
Co ty, w liceum pewnie jeszcze bardziej naciągają, choć to zależy też od nauczyciela
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Anezka »

Mnie na takim lokalnym forum rozwaliła dziewczyna tekstem, że jak na medyka to trochę mało pktów z testów no i w ogóle tak sądząc po wypowiedziach. Yhm. Bardzo mało biorąc pod uwagę, że tam ludzie mają po 50 góra 75pkt i z 110pkt do rekrutacji trzęsą tyłek czy się dostaną. Cóż. Nie moja wina, że nie miałam czasu na czytanie ciekawostek o biedronkach bo chciałam się przygotować z zakresu materiału który powinnam znać. Poza tym, nie sądzicie, że obłudą byłoby płakać z tymi 152pkt czy się dostanę i wzywać pomocy agony aunt? Mam nadzieję, że takowa osoba nie trafi ze mną do klasy bo nie strawię i dostanę wiecznego zatwardzenia
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Tomq »

Best of Both Worlds pisze:Co ty, w liceum pewnie jeszcze bardziej naciągają, choć to zależy też od
Zależy jakie liceum, u nas byś się zdziwił Z rozsz to wgniatają w ziemię i przydeptują. :]
ILY
Posty: 459
Rejestracja: 17 sty 2010, o 10:29

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: ILY »

witamina110 pisze:
ILY pisze: Ale wynik taki ma laureat z chemii i jeszcze jeden chłopak , który ma same 6 właściwie. W ogole jest to wielka niesprawiedliwosc , bo on np z w-fu to nawet na 4 nie zasługuje , a poszedł prosic nauczyciela i ma 6. / A inni biora udzial w zawodach , mega się starają i też mają 6 albo 5.
NIESPRAWIEDLIWOSC !
haha, to u nas też tak było, żałosne to jest.mam nadzieję, że w liceum będzie mieć 2 z w-f.
hahah mi to wisi wlasciwie d
nie idzie do tej szkoly co ja ]
ale niezłe by było jakby nie zdał z w-fu ahahah P albo z taką 2 wyszedł.
może w liceum zapanuje sprawiedliwosc jakaś
igul5106
Posty: 283
Rejestracja: 4 lis 2007, o 14:47

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: igul5106 »

Maskara!
Dzisiaj pokusili się podać nam wyniki P
human 40, ścisły 40, ang 34 P
lol ogólnie śmiech D
wychodzi mi rekrutacyjnych 155 pkt
no ale po nic mi to jak klasy nie utworzą ( w ogóle po nic mi te punkty w Obornikach, ale looz
ale wierzę że jednak dyrektor się postara o tą klasę
on taki inteligentny P
jak załatwi, to nawet śmiem stwierdzić że nawet przystojny
heh.
jak narazie to nie myślę liceum, tylko o kilku paczkach chusteczek na czwartek D dzisiaj mieliśmy pożegnanie na kółku chemicznym ojj były łzy .
ehh. No ale podobno czas leczy rany
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: witamina110 »

igul5106 pisze:Maskara!
Dzisiaj pokusili się podać nam wyniki P
human 40, ścisły 40, ang 34 P
lol ogólnie śmiech D
wychodzi mi rekrutacyjnych 155 pkt
no ale po nic mi to jak klasy nie utworzą ( w ogóle po nic mi te punkty w Obornikach, ale looz
ale wierzę że jednak dyrektor się postara o tą klasę
on taki inteligentny P
jak załatwi, to nawet śmiem stwierdzić że nawet przystojny
heh.
jak narazie to nie myślę liceum, tylko o kilku paczkach chusteczek na czwartek D dzisiaj mieliśmy pożegnanie na kółku chemicznym ojj były łzy .
ehh. No ale podobno czas leczy rany
Idź do niego i powiedz mu jaki jest fajny i przystojny, zapewne wtedy utworzy klasę. DD
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: lith »

eee się czepiacie tych biedronek strasznie jak dla mnie radioaktywne biedronki to chyba najfajniejszy akcent tegorocznych gimbotestów i depczą one po piętach maturalnemu świecącemu białku Tylko do teraz nie wiem jaka tajemna wiedza była potrzebna do tego żeby to pytanie rozkminić- przecież to poziom Pszczółki Mai. Dlatego nie bardzo rozumiem czemu jeżeli ktoś chce mi udowodnić jaki w tym roku miał trudny test to wyskakuje z biedronkami. trzeba było porządne kreskówki oglądać, a nie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości