egzamin gimnazjalny

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Stalowy »

lith pisze:eee się czepiacie tych biedronek strasznie jak dla mnie radioaktywne biedronki to chyba najfajniejszy akcent tegorocznych gimbotestów i depczą one po piętach maturalnemu świecącemu białku Tylko do teraz nie wiem jaka tajemna wiedza była potrzebna do tego żeby to pytanie rozkminić- przecież to poziom Pszczółki Mai. Dlatego nie bardzo rozumiem czemu jeżeli ktoś chce mi udowodnić jaki w tym roku miał trudny test to wyskakuje z biedronkami. trzeba było porządne kreskówki oglądać, a nie.
And remember Lith, may Koliber be with You. Always!

Tego pokolenia to jeszcze nie dotyczy - ale pomyśl co by było gdyby takie pytanie postawili wszystkim fan(k)om Dżonas Braders i Hanny Fontanny

To by dopiero był bulwers!
Awatar użytkownika
paaula
Posty: 1673
Rejestracja: 18 sty 2009, o 21:01

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: paaula »

Stalowy - Twój nick mnie rozwala : P
Cały czas jak wchodze na to forum myślę tylko o tym

Hmm u mnie ludzie ze maja po 187 pkt(jedna osoba D), ja jestem na drugim miejscu w 176.
I co? Mam gdzieś ile tych punktów mam za obliczanie czasu gotowania sie jakiejsc durnej wody!
I tak jestem madra!
Nie przyjma mnie?. Trudno. Odwołam się i pójde do dyrektora. I bedzie wtedy dobrze.
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: witamina110 »

Zadanie z biedronkami nie było takie złe, ale sam temat tego zadania mnie rozwalił.ja się z tego śmiałam na egzaminie haha.
Egzamin mnie jednego nauczył: jak jest coś z wodą, to ni myśl od razu, że to 0,5 l.bo to może być 0,25 l
Mnie rozwala jego nick i avatar haha.

Paula, take it easy, jesteś druga w szkole, so.
Ja już zupełnie jestem szczęśliwa z mojego wyboru, okazało się, że moja przyjaciółka też idzie do tego samego lo, a nie do Wrocławia, chyba nie może beze mnie żyć.haha
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Anezka »

Ja mam najwięcej pkt w szkole. - tyle komentarza na ten temat. Ciekawa tylko jestem jak nisko upadnie próg do klasy medycznej i politechnicznej. Jeśli będzie na poziomie 125pkt to poczuję się geniuszem hyhyhy. A jest to (nie mój geniusz, próg) wielce prawdopodobne. Do szkoły idę sama - cieszy mnie to niezmiernie. Obym tylko nie miała w klasie samych krejzolów i pokemonów bo się przeniosę. Byle gdzie, jak najdalej od tego niezrozumiałego dla mnie świata
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: witamina110 »

Też się modlę, żebym miała normalnych ludzi w klasie, bo w gimnazjum miałam 2 idiotek w klasie, krejzolekledwo da się wytrzymać.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Stalowy »

Rozwalam gimnazjalistki, yeah
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Anezka »

No ba, ja to już się jaram Tobą HYHYHY A tak szczerze - właśnie takie osoby chciałabym mieć w klasie. No dobra, cuda się zdarzają, szkoda, że niezbyt często więc zmniejszam wymagania - wystarczy mi jedna taka osoba, płci obojętnej (ale nie obojniak! chociaż ja tam nic do nikogo nie mam)
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: witamina110 »

Stalowy, chciałabym Cię poznać. D.
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Anezka »

Ej, nie zarywaj tak ostro!
ILY
Posty: 459
Rejestracja: 17 sty 2010, o 10:29

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: ILY »

heeej
co tam ?

ja wlasnie na informatyce jestem i troche mi sie nudzi]
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Tomq »

Ale macie problemy z tym liceum i wysokie mniemanie o sobie swoją drogą
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Anezka »

A co, jak się sam człowiek nie doceni to nikt tego za niego nie zrobi
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Stalowy »

Tomq pisze:Ale macie problemy z tym liceum i wysokie mniemanie o sobie swoją drogą
TomQ Ty już zapomniałeś jacy my byliśmy?Powiedz mi, że teraz tak z nami nie jest (kolejne poziomy edukacji ładnie to weryfikują i strącają z obłoków na brudną błotną ścieżynkęgt)
Anezka pisze:No ba, ja to już się jaram Tobą HYHYHY A tak szczerze - właśnie takie osoby chciałabym mieć w klasie. No dobra, cuda się zdarzają, szkoda, że niezbyt często więc zmniejszam wymagania - wystarczy mi jedna taka osoba, płci obojętnej (ale nie obojniak! chociaż ja tam nic do nikogo nie mam)
witamina110 pisze:Stalowy, chciałabym Cię poznać. D.
Anezka pisze:Ej, nie zarywaj tak ostro!
paula0809 pisze:Stalowy - Twój nick mnie rozwala : P
Cały czas jak wchodze na to forum myślę tylko o tym

To jak, może mały fanklub, hm?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości