kto na lekarski 2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Myshaaa
Posty: 89
Rejestracja: 19 lip 2008, o 08:03

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Myshaaa »

ulala, tam panuje dziwny system, próg zaliczeniowy jest za wysoki i nie kazdy sie na niego jest w stanie zalapac.W związku z tym nie zalicza 1koła, potem drugiego, ich poprawy pokrywają się z pierwszymi terminami kolejnych- to taka swoista reakcja łańcuchowa później niby daja jakieś tam dalsze terminy, które maja taki poziom trudności, że nikt ich nie zdaje, dużo można by na ten temat opowiadac. Wydaje mi się, że w Białym wreszcie poczułabym sie jak student, a nie robot, dlatego myślę nawet o ponownym starcie, o przeniesieniu nawet nie marze
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: ulala »

a czemu nie marzysz? walcz o to
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: ulala »

masz gdzies spis przedmiotow z I roku i jakie sa egzaminy ?
Awatar użytkownika
Myshaaa
Posty: 89
Rejestracja: 19 lip 2008, o 08:03

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Myshaaa »

Egzamin z biologii po 1 semestrze, z anatomii, łaciny i biofizyki po 2 semestrze, zaliczenie semestralne z histologii, zaliczenie na ocene ze statystki+informatyki i chemii bd ciezko, bo te pierwsze 2 lata róznia sie i wszyscy mowia, ze nie da rady, ale chyba masz racje- warto chociaz sprobowac sie przeniesc. Ale to rzeczywiscie prawda, ze Biały jest przyjemny i przychylny dla studentow? Nie chce trafic z deszczu pod rynne
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: ulala »

odezwij sie do mnie na gg
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Agher »

cóż, różnica między Gdańskiem i białymstokiem wyniosła 1 pkt ostatecznie, weźmy też pod uwagę coraz większą ilość negatywnych opinii o Gdańsku i nie wykluczone, że w końcu tam próg będzie taki sam albo niższy.

w sumie cieszę się, że jednak nie składałem odwołania i nie wylądowałem w Gdańsku, z tego co mi opowiada koleżanka o uczelni to naprawdę dobrze, że mnie tam nie ma.

a co do białego - pierwszy rok jest przystępny. jedyny problem jak się okazuje to biofizyka - 104 osoby uwalone w pierwszym terminie na około 175 podchodzących
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Andzia »

Generalnie biofizyka na każdym kierunku tam jest zmorą. . Ale trudno mi się wypowiedzieć subiektywnie, bo sama jej nie miałam.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: Agher »

e, nie jest zła, serio ja wspominam dobrze :d
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: kto na lekarski 2010

Post autor: darthbrother »

No ba, w końcu zerówkę na 5 napisałeś

Choć ja też z biofizyką większych problemów nie miałem, no może tylko z optyką się męczyłem pół semestru

I uważam, że umiem na więcej niż 3, ale nie będę się kłócił, skoro byłem jednym z niewielu, którzy zaliczyli
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości