progi punktowe w CM bydgoszcz

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
GreGKow90
Posty: 47
Rejestracja: 6 maja 2010, o 15:31

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: GreGKow90 »

Co Ty pleciesz nieznajomy? Wed?ug mnie jak b?dzie sie dopiero zakwalifikowanym, to dopiero trzeba dostarczy? dokumenty, tylko nie wiem jakie, macie jakie? informacje na ten temat?
Awatar użytkownika
Luuck
Posty: 192
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:06

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: Luuck »

GreGKow90, mi takze wydaje sie, ze tak jest. po prostu osoby, ktore sie dostaly i nie doniosly dokumentow sa wykreslane, a na ich miejsce wskakuja nowe, z listy rezerwowej - wtedy ci dostarczaja dokumenty tak, jak zrobili to ludzie z pierwszej listy
beret2
Posty: 12
Rejestracja: 13 lut 2010, o 11:48

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: beret2 »

Je?eli nie dos?e?/a? si? na dany kierunek a jeste? na li?cie rezerwowej mimo to dostarczasz komplet dokumentow by bra? udzia? w dalszym post?powaniu rekrutacyjnymw innym przypadku zostajesz skre?lony/a z listy.tak jest co roku!
Awatar użytkownika
Luuck
Posty: 192
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:06

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: Luuck »

czekajcie, sprawdze to jeszcze raz dokladnie, zeby nie bylo nieporozumien.


EDIT:
OK, to chyba to:

# Kiedy trzeba sk?ada? dokumenty?

Dokumenty sk?ada si? po zakwalifikowaniu do przyj?cia na studia (zarówno na studia stacjonarne, jak i niestacjonarne). Je?eli kandydat zosta? zakwalifikowany do przyj?cia na studia na dany kierunek, pod nazw? tego kierunku i punktacj?, jak? kandydat uzyska?, pojawi si? napis: Decyzja kwalifikacyjna: kandydat zakwalifikowany

Daty kolejnych kwalifikacji mo?na znale w harmonogramie post?powania rekrutacyjnego - dla studiów I stopnia i jednolitych magisterskich i II stopnia.

Harmonogram dla kierunków Collegium Medicum.
# Czy mog? z?o?y? dokumenty przed procesem kwalifikacji?

Nie, Uczelniana Komisja Rekrutacyjna nie przyjmuje dokumentów przed procesem kwalifikacji.
Awatar użytkownika
Luuck
Posty: 192
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:06

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: Luuck »

Z gory przepraszam, ze dwa posty pod soba, ale nie moge juz zedytowac

Jesli dobrze rozumiem, to skoro jestesmy na liscie rezerwowej, to tak naprawde nie jestesny zakwalifikowani do przyjecia na studia, musimy wiec czekac, az nas zakwalifikuja.

Poprawcie mnie, jesli sie myle
Xoth
Posty: 95
Rejestracja: 30 lip 2008, o 21:18

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: Xoth »

Jeej, jak Ty kombinujesz . W tamtym roku osoby na li?cie rezerwowej musia?y dostarczy? dokumenty, w tym roku nie wiem, ale b?dzie pewnie podobnie. Niezb?dne informacje pojawi? si? po og?oszeniu pierwszej listy i rozwiej? wszelkie w?tpliwo?ci. Je?li b?dzie trzeba dostarczy? co? dla uczelni, dostaniesz taka informacj? równie? na maila. Nie martw si?, nie przeoczysz tego.
GreGKow90
Posty: 47
Rejestracja: 6 maja 2010, o 15:31

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: GreGKow90 »

Tylko wiesz nie wszyscy s? z okolic Bydgoszczy i lepiej ?eby by?a jasna sprawa z tym kiedy i jakie dokumenty nale?y dostarcza?. Ja osobi?cie jestem z Bytomia i to jest dosy? daleko
Awatar użytkownika
Luuck
Posty: 192
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:06

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: Luuck »

Xoth pisze:Nie martw si?, nie przeoczysz tego.
No wlasnie sie martwie, jakby nie bylo to jest bardzo wazne, zeby wszystko dostarczyc w odpowiednim terminie i nie chce, zeby przez jakies niedoczytanie studia przeszly mi kolo nosa
mihuZdzihu

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: mihuZdzihu »

Je?eli chodzi o lekarski to tylko Bydgoszcz wymaga dostarczenia im wszystkich dokumentow? A jak np jestem na li?cie rezerwowej na kilku uczelniach i z ?adniej nie chc? zrezygnowa? to co wtedy?

Znacznie lepszym rozwi?zaniem by?oby chyba przesy?anie dokumentów po dostaniu si? na studia
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: Fasberg »

W Bydgoszczy jest tak, ze za jednym zamachem robi? list? tych, którzy si? dostali na lekarski i dodatkowo przyjmuj? ile? tam osób na list? rezerwow?. Dokumenty musz? dostarczy? i Ci i Ci wtedy skracaj? sobie liczb? list rekrutacyjnych. Jak dostaniesz si? na list? rezerwow? gdzie? indziej to chyba nie trzeba dostarcza? dokumentów jak w Bydgoszczy. A jak si? gdzie? dostaniesz, to bierzesz papiery z Bydgoszczy. Musz? Ci wyda? przecie? nie b?d? Ci papierów trzyma? na z?o to tak jakby trzyma? studentów na si.
mihuZdzihu

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: mihuZdzihu »

Problem polega na tym, ?e do Bydgoszczy mam ponad 500 kilometrów
A czy mo?na wys?a? kopi? ?wiadectwa czy musz? by? orygina?y?
Awatar użytkownika
Chemikan
Posty: 356
Rejestracja: 25 sty 2010, o 18:54

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: Chemikan »

mihuZdzihu pisze:Problem polega na tym, ?e do Bydgoszczy mam ponad 500 kilometrów
A czy mo?na wys?a? kopi? ?wiadectwa czy musz? by? orygina?y?
Albo jedno, albo drugie. Po ewentualnym dostaniu si? b?d? jeszcze od Ciebie wymaga? drugiego egzemplarza ?wiadectwa, ale zgodnie z regulaminem, nie musisz im go dawa?:)
Awatar użytkownika
pyra
Posty: 50
Rejestracja: 1 lip 2010, o 17:35

Re: progi punktowe w CM bydgoszcz

Post autor: pyra »

zdaje si?, ?e podobnie jest i w Poznaniu, tzn. po og?oszeniu I listy nawet je?li jest si? tylko na rezerwie trzeba z?o?y? ?wiadectwo, by by? wzi?tym pod uwag? w dalszej rekrutacji.

wybiera si? jeszcze kto? z Was do Bydgoszczy na lekarski? ja z?o?y?am w?a?nie tam i do Poznania. nie ukrywam, ?e lepsza jest ta druga opcja, ale wynik raczej nie pozostawia mi z?udze?:| mam 167pkt i cich? nadziej? na Bydgo.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 13 gości