Matura 2013 BIOLOGIA

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
Mataforgana_a
Posty: 39
Rejestracja: 5 lip 2009, o 14:12

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Mataforgana_a »

No ja sprawdzam kilka razy dziennie. Czuję się już taka rozgotowana.

Podejrzewam jednak, że będą o północy z 29 na 30. Tak było w 2008 kiedy zdawałam maturę. Tylko sztuką będzie zwyciężyć walkę o serwer.
Awatar użytkownika
m_ichalina
Posty: 129
Rejestracja: 24 maja 2010, o 11:51

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: m_ichalina »

ale napisałam. Z poniedziałku na piątek Pomylić się każdy może. Jeszcze nie ma tych wyników.
Awatar użytkownika
m_ichalina
Posty: 129
Rejestracja: 24 maja 2010, o 11:51

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: m_ichalina »

z tymi aparatami szparkowymi to skandal! Będę się odwoływać i kłócić o to zadania ! Oni są nienormalni !

Po przeczytaniu tego klucza mam do nich bardzo duzo uwag. Wynik to będę miała okropny ltzałamana
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Usagi_Tsukino »

oczywiście, że w nocy z 29 /30 i radzę się nastawić tak jakoś na godzinę 2-3cią wcześniej będzie ciężko się dobić
no_01
Posty: 53
Rejestracja: 4 sty 2009, o 20:48

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: no_01 »

m_ichalina pisze:z tymi aparatami szparkowymi to skandal! Będę się odwoływać i kłócić o to zadania ! Oni są nienormalni !

Po przeczytaniu tego klucza mam do nich bardzo duzo uwag. Wynik to będę miała okropny ltzałamana
D

m_ichalina, odwoływać?! kłócić?! Wiesz co Ty mozesz im zrobic? O ile wiem, w całej historii istnienia CKE tylko jedna osoba zdołała sądownie się odwołac od swojego wyniku, z matematyki, w Krakowie bodajże.
mihuZdzihu

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: mihuZdzihu »

Jeżeli już mówimy o jakiejkolwiek walce o punkty to trzeba pamiętać, że wtedy sprawdzają pracę jeszcze raz, więc nie wykluczone, że znajdą coś jeszcze za co można by obniżyć wynik.

Jadąc do CKE i dociekając swoich racji trzeba mieć jakieś podparcie w książkach, (np zadanie z chemii z aminami, Rożak sądził że nie tworzą itp.)
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: czornydanio90 »

Z OKE nie wygrasz, chyba że popełniono błąd przy sumowaniu punktów. Po wglądzie w ubiegłym roku do matury usłyszałem od przemiłej pani - może kto inny uznałby taką odpowiedź, ja nie uznaje". KONIEC DYSKUSJI - ustawa mówi, że ocena oke jest ostateczna.
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: czornydanio90 »

mihuZdzihu, nie masz racji - żadne książki nie pomagają, no chyba, że trafisz na mniejszy beton
mihuZdzihu

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: mihuZdzihu »

Kumpel parę lat temu wywalczył 1pkt w CKE, z maturki z chemii. Chodziło o jakąś reakcje, w której powstawało NH4Cl-C5H6 i kumpel napisał nad NH4 (+) a nad CL(-), a oni mu powiedzieli, że to błąd. Pokazał w 3 ksiązkach taki zapis. I zaliczyli mu, ale to było kilka lat temu. Teraz CKE nie za bardzo lubi poprawiać wynik, bo to świadczy o niekompetencji egzaminatora, który powinien być nieomylny".
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: czornydanio90 »

Ustawa gwarantuje nieomylność egzaminatora!, moja ciotka i mama też są egzaminatorami, szkoda tylko, że nie biologii i chemii
Awatar użytkownika
Mataforgana_a
Posty: 39
Rejestracja: 5 lip 2009, o 14:12

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Mataforgana_a »

o, na obiegu już przerwa techniczna do 29.

Następne logowanie będzie decydujące.
Awatar użytkownika
Selen
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2009, o 13:23

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Selen »

W tamtym roku 29 na OBIEGU najpierw była przerwa techniczna do 18, tuż przed 18 okazało się, że przedłużyli do 20, potem, że do 22, a potem do 24 Także udało im się trochę mnie pozłościć zanim poznałam swoje wyniki
Caterina
Posty: 181
Rejestracja: 12 sty 2009, o 15:11

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Caterina »

Czy ktos z was wie, jaki przelicznik dla post z matmy a jaki dla rozszerzenia jest w Krakowie ic zy w ogole jest?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości