Notatki

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
angelangie89
Posty: 41
Rejestracja: 20 sie 2009, o 14:00

Notatki

Post autor: angelangie89 »

Sama wiem, jak ciężko zdobyć. Chętnie podzielę się tym, co mam.

piszcie maila

[at].pl

Awatar użytkownika
Patka_nt
Posty: 191
Rejestracja: 3 lut 2010, o 11:44

Re: Notatki

Post autor: Patka_nt »

Ale miło z Twojej strony! W szoku jestem.

Jak tylko będę studentką wet od października, to może kiedyś skorzystam
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Notatki

Post autor: Korczaszko »

Patka_nt, od siebie dodam, że ja i za pewne Tahti też możemy pomóc we Wro - przyniesie ktoś płyty to zgramy materiały filmy z prosektorium, pytania, referaty, wykłady itd. Bo to mnie nic nie kosztowało ksera książki itd już płatne (choc na 1 rok nic nie mam )
Awatar użytkownika
Patka_nt
Posty: 191
Rejestracja: 3 lut 2010, o 11:44

Re: Notatki

Post autor: Patka_nt »

Korczaszko, dobre masz oko

A ja tu tak zachwalam.
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Notatki

Post autor: Tahtimittari »

Korczaszko pisze:od siebie dodam, że ja i za pewne Tahti też możemy pomóc we Wro - przyniesie ktoś płyty to zgramy materiały filmy z prosektorium, pytania, referaty, wykłady itd. Bo to mnie nic nie kosztowało ksera książki itd już płatne (choc na 1 rok nic nie mam )
no, jak coś to można się do mnie zgłaszać. : ] i na 1 rok mam ^^
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: Notatki

Post autor: talagia »

Jak ktos sie dostanie na SGGW to smialo do mnie jesli chodzi o materialy na 1 rok
Awatar użytkownika
m_ichalina
Posty: 129
Rejestracja: 24 maja 2010, o 11:51

Re: Notatki

Post autor: m_ichalina »

talagia jak coś ja będę chętna Dobrzy z was ludzie. Jak się dostanę na wet, to też sie z wami podzielę
osgiliath
Posty: 7
Rejestracja: 24 maja 2007, o 19:08

Re: Notatki

Post autor: osgiliath »

również byłabym szczerze wdzięczna za notatki [at].pl
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Notatki

Post autor: Korczaszko »

ksera i ksiazki wyslac Ci na maila? a moze 10giga materiałów?

co do mnie i wroclawia, cały moj dobytek przekazany Tahti, do mnie co najwyzej mozna zglaszac sie po materialy na plytach D oczywiscie ze swoimi plytami i od pazdziernika
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Notatki

Post autor: Tahtimittari »

Ja jestem we Wrocku większość wakacji,więc dla świeżej krwi służę pomocą
Kawazmlekiem

Re: Notatki

Post autor: Kawazmlekiem »

Nie ma co wysyłać na pocztę, tego jest mnóstwo, ja np mam 30 gb z pierwszego roku, jeśli ktoś z wybierających się do Olsztyna będzie chciał, to nie krępować się i zgłaszać z płytkami.
Lordrigar
Posty: 259
Rejestracja: 10 lip 2009, o 16:28

Re: Notatki

Post autor: Lordrigar »

Kawazmlekiem pisze:Nie ma co wysyłać na pocztę, tego jest mnóstwo, ja np mam 30 gb z pierwszego roku, jeśli ktoś z wybierających się do Olsztyna będzie chciał, to nie krępować się i zgłaszać z płytkami.
wet-lublin
Posty: 8
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 12:48

Re: Notatki

Post autor: wet-lublin »

mam do sprzedania kości które pomogą w nauce anatomii na pierwsze kolokwium.
To są kości konia, świni/krowy?.
Kości konia to:kość udowa, ramienna, piszczelowa, łokciowa+promieniowa, śródręcza, koronowa, piętowa. Kości konia są wypreparowane idealnie i specjalnie lakierowane.
Kości świni/krowy? :śródręcza,śródstopia,pęcinowe, koronowe raciczne, kości stępu (albo nadgarstka )-mam ich 10, promieniowa i łokciowa, piszczelowa, strzałkowa.
Niektóre z tych kości są na pewno świni a niektóre z tego co pamiętam były chyba krowy… niestety nie pamiętam już dokładnie jak się je rozpoznawało. Te kości są gorzej wypreparowane ale uczyć się na nich da)
cena takiego zestawu to 90 zł. zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia na maila. kości są do odbioru w Lublinie. mail: [at].pl
ewentualnie komórka: 518734386. na kom tylko smsy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości