Matura 2013 BIOLOGIA

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Misiael
Posty: 92
Rejestracja: 8 maja 2010, o 19:43

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Misiael »

a tak szczerze to co byście mi doradzili ? zależałoby mi na dobrej pracu w lobie ?
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Statystyka

Post autor: jagodzio »

Jakby kogoś interesowało, to zrobiłam takie małe statystyczne zestawienie matur.

Dorzucam jeszcze, jak rozkładają się urodzenia w naszym pokoleniu. Z tego zestawienia wynika, że w 1992 urodziło się o około 40 000 mniej dzieci, więc i maturzystów powinno być mniej w 2011. No i konkurencja mniejsza
margaretka91
Posty: 183
Rejestracja: 18 cze 2010, o 12:31

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: margaretka91 »

a jakie myślicie będą progi na farmacje na Ślamie?

A z tymi wynikami co napisałam jest szansa dostania się na UJ?
Awatar użytkownika
Headache
Posty: 573
Rejestracja: 15 lip 2009, o 10:01

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Headache »

Piękne zseatwienie, z którego wynika że mam rację Prógi będą pomiędzy z tymi sprzed roku i tymi sprzed dwóch lat. czyli spadną o 2 do 4 punktów
Awatar użytkownika
Headache
Posty: 573
Rejestracja: 15 lip 2009, o 10:01

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Headache »

Piękne zseatwienie, z którego wynika że mam rację Prógi będą pomiędzy z tymi sprzed roku i tymi sprzed dwóch lat. czyli spadną o 2 do 4 punktów
no_01
Posty: 53
Rejestracja: 4 sty 2009, o 20:48

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: no_01 »

hehe, jak miewam zły humor to wchodze na to forum i od razu mi sie poprawia. Niektorzy z Was sa na prawde zabawni.

alexandra91, gdzie Ty zyjesz dziewczynko? w obecnych czasach procent maturzystow zdolnych, ktorzy ida na lekarski z rzeczywistych pobudek niesienia bliźniemu pomocy jest stosunkowo niewielki.
Śmiać mi sie chce, jak misiael mowi ze nie idzie na lek dla kasy. Ok, moze nie dla kasy, ale nie mow mi ze gdybys dostawala za pracę 500zł, to wybralabys bez wahan ten kierunek.
I nie mowcie tez ludziom rzeczy typu: nie idz na lek mimo wysokiego wyniku skoro nie czujesz powołania. NIestety tak to juz jest ze czesto zdolny okazuje sie niezlym sk**ynem i potem siedzi taki w szpitalu i sie mści na ludziach. Proszę, troche realizmu.
Izabel91, po maturze sie pytasz co trzeba zrobic zeby pracowac w laboratorium? Ja wiem ze przede wszystkim skupialas sie dotychczas na wysokich wynikach z maturki, ale na prawde nie orientujesz sie w kierunkach na AM?
szpilka18
Posty: 53
Rejestracja: 30 cze 2010, o 17:56

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: szpilka18 »

Misiael pisze:a tak szczerze to co byście mi doradzili ? zależałoby mi na dobrej pracu w lobie ?
Skoro chcesz iść na biotechnologię, to prędzej ja osobiście bym wybrała jakiś kierunek na agh, typu geodezja, bioinżynieria medyczna- na którą w tamtym roku też były ogromne progi i po możesz teoretycznie liczyć na dobrą, pewną pracę.

Sama się szykuję jak nie stoma i lek, to geodezja farmacja jakoś mnie nie pociąga.
Awatar użytkownika
Agii
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2010, o 01:10

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: Agii »

Będe wchodzić na te forum częsciej bo od razu mam poprawiony humor przez takie zestawienia XD
Ja się modle jak na razie zeby moje 250 pkt starczylo na am do Wrocławia
FootLong
Posty: 113
Rejestracja: 30 cze 2010, o 00:43

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: FootLong »

mogłby ktos wrzucic na forum wykresy z wynikami z bio i chem z różnych województw?. Jak narazie byly tylko podkarpackie i lubelskie,a co z pozostałymi

patrycja306
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2010, o 20:06

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: patrycja306 »

czy 238 wystarczy na lek, lek-dent i farmacje myslicie czy to za malo?
szpilka18
Posty: 53
Rejestracja: 30 cze 2010, o 17:56

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: szpilka18 »

no_01 pisze:hehe, jak miewam zły humor to wchodze na to forum i od razu mi sie poprawia. Niektorzy z Was sa na prawde zabawni.

alexandra91, gdzie Ty zyjesz dziewczynko? w obecnych czasach procent maturzystow zdolnych, ktorzy ida na lekarski z rzeczywistych pobudek niesienia bliźniemu pomocy jest stosunkowo niewielki.
Śmiać mi sie chce, jak misiael mowi ze nie idzie na lek dla kasy. Ok, moze nie dla kasy, ale nie mow mi ze gdybys dostawala za pracę 500zł, to wybralabys bez wahan ten kierunek.
I nie mowcie tez ludziom rzeczy typu: nie idz na lek mimo wysokiego wyniku skoro nie czujesz powołania. NIestety tak to juz jest ze czesto zdolny okazuje sie niezlym sk**ynem i potem siedzi taki w szpitalu i sie mści na ludziach. Proszę, troche realizmu.
Izabel91, po maturze sie pytasz co trzeba zrobic zeby pracowac w laboratorium? Ja wiem ze przede wszystkim skupialas sie dotychczas na wysokich wynikach z maturki, ale na prawde nie orientujesz sie w kierunkach na AM?
A mnie najbardziej od dwóch lat rozśmiesza to, że mało osób się przyznaje do prawdziwego wyniku 85% udzielających się pisze tu, że ma ponad 90 ze wszystkiego. Ja wiem są takie osoby, ale myślę jednak, że duża część podbudowuje swoje EGO często to później wychodzi w innych wątkach
szpilka18
Posty: 53
Rejestracja: 30 cze 2010, o 17:56

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: szpilka18 »

patrycja306 pisze:czy 238 wystarczy na lek, lek-dent i farmacje myslicie czy to za malo?
Zależy gdzie się wybierasz
Awatar użytkownika
neve
Posty: 762
Rejestracja: 3 maja 2010, o 12:35

Re: Matura 2010 BIOLOGIA

Post autor: neve »

dokładnie.
zauwazyłam takie dwie osoby
najpierw napisały ze maja po 90% ze wszystkiego a w innym dziale lament ze sie nie dostana
w necie mozna napisac wszystko
)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości