egzamin gimnazjalny

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
Awatar użytkownika
Anezka
Posty: 1022
Rejestracja: 27 gru 2009, o 23:17

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Anezka »

Nie, chociaż patrząc z perspektywy czasu. Miałabym chociaż gdzie mieszkać A skąd to pytanie? Czyżbyś też napotkała na swojej drodze rekrutacji jakieś problemy?
Awatar użytkownika
Madridistka
Posty: 895
Rejestracja: 17 maja 2010, o 15:09

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Madridistka »

Wczoraj pojechałam sobie zawieźć papiery i nie chcieli mi dać punktów za osiągnięcia sportowe, ponieważ nie miałam dyplomu. Dostałam tylko medal, a dyplom to pewnie trener, powinnam mieć go skserowanego, ale nawet go na oczy nie widziałam. Całe szczęście jednak mi przyznali te punkty, nie wiem co bym zrobiła gdybym ich nie dostała. Okazało się, że tylko w mojej szkole mieli jakieś problemy, koleżanki bez niczego dostały te punkty.
ILY
Posty: 459
Rejestracja: 17 sty 2010, o 10:29

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: ILY »

a ja się dostałam do szkoły pierwszego wyboru
dziś były wyniki.
jestem 4 na liście ]
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Collo »

ja też jestem 4 ]
Ale trochę próg u mnie niski
Rok temu był 135, a w tym ostatnia osoba ma 122, no cóż, to dopiero 1 lista, może jeszcze ktoś dojdzie :p
I szkoda, że nieparzysta liczba chłopaków i dziewczyn.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: lith »

Best of Both Worlds pisze:I szkoda, że nieparzysta liczba chłopaków i dziewczyn.
możesz rozwinąć?
Ania__
Posty: 48
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 14:59

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Ania__ »

Boże, jak się dowiedziałam, jaki jest próg u mnie, to myślałam że zemdleję.
Zawsze był niski, i to nie ze względu na poziom, tylko liczbę chętnych: małe miasteczko, praktycznie dojazdy tylko z okolicznych wsi i nic więcej.
Ale 92 punkty
Niedługo chyba przyjmą każdego, kto złoży papiery xd Ale i tak pewnie sporo osób jak co roku odpadnie na samym początku.
Jestem w biol- chem- fizie, 30 osób w klasie, ale na pewno jeszcze się pozmienia. Znam z niej 3 osoby, ale fajnie
Na początku się cieszyłam, ale teraz jakoś tak dziwnie mi się pogodzić z faktem, że nikogo praktycznie nie znam.
Zobaczymy we wrześniu
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Collo »

lith pisze: możesz rozwinąć?
25 dziewczyn 5 chłopaków.
Jeden chłopak będzie siedział albo sam albo z dziewczyną.
igul5106
Posty: 283
Rejestracja: 4 lis 2007, o 14:47

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: igul5106 »

To jeszcze i tak nie to, co w Obornikach
na liście narazie 31 osób (*1szego wyboru niby 19) D
jestem 3cialtjupi
ale. co najbardziej zaskakujące na te 31 osób - jeden chłopak

miejmy tylko nadzieję że tą klasę jednak utworzą
muszą. na nk ona już istnieje
Ostatnio zmieniony 2 lip 2010, o 16:49 przez igul5106, łącznie zmieniany 1 raz.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: lith »

Best of Both Worlds, a ja myślałem, ze etap dziewczyny są f to tak klasy I-III podstawówki xD. Dosyć często siedziałem w ławce z dziewczynami i nawet taki podział mi do głowy nie przyszedł
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Collo »

Nie no fajnie, jak jest więcej dziewczyn w klasie, ale z reguły klasy, w których chłopaków jest od 2-5 są mało zgrane
W gim dość często siedziałem z dziewczynami i mi to nie przeszkadza, chociaż z chłopakami masz raczej więcej tematów do rozmowy
Awatar użytkownika
Zielona cytryna
Posty: 364
Rejestracja: 20 sie 2009, o 12:05

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Zielona cytryna »

W mojej jest 3 chłopaków i 31 dziewczyn, i jest w miarę okay. Wszystko zależy od ludzi. W podstawówce miałam po równo i był jeden armagedon jeżeli chodzi o podziały i grupki.,
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: lith »

U mnie też było mało chłopa (takie uroki biochem ) i dzięki temu wszyscy trzymali się razem a dziewczyny to zawsze znajdą powód o który można się pokłócić Ale nie mam powodów do narzekanie, bo klasa porównując do tego co opowiadają inni to i tak bardzo zgrana była. Ale u nas to jest taka trochę ciekawa sytuacja, bo ta sama pula osób z kilku podstawówek, potem kilku gimnazjów, a teraz kilku liceów praktycznie miesza się ze sobą już ze 12 lat Tak, że każdy każdego skądś zna, albo to kolega kolegi. Tak, że idąc do LO 1/3 klasy okazało się, że znam, w skali szkoły niedużo mniej. Jak później każdy poznał się ze znajomymi swoich znajomych to wyszło, że wszyscy wszystkich znają i 3/4 rocznika się razem trzymało, a potem wychodziły imprezy-potworki po 200 luda xD
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: lith »

kurde, edytować już nie mogę

.Oczywiście grupki są, ale jedna osoba jest członkiem tylu grupek i jest to tak wymieszane, że nie da się na sztywno tego podzielić.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości